Zamknij

Orlen Warsaw Marathon 2018: pakiet startowy - ile kosztuje? [ZAPISY]

Redakcja
20.04.2018 09:31
Orlen Warsaw Marathon 2018: pakiet startowy - ile kosztuje? [ZAPISY]
fot. Aleksandra Szmigiel-Wisniewska/REPORTER/EASTNEWS

Orlen Warsaw Marathon 2018: pakiet startowy - ile kosztuje, gdzie kupić i co w nim znajdziemy? To pytania, na które szuka odpowiedzi wielu internautów. Jak co roku organizator wydarzenia zadbał o atrakcyjne zestawy dla biegaczy. Zarówno osoby, które będą startować w 40-kilometrowym maratonie, jak i w biegu OSHEE 10 km, będą mogły skorzystać z bogatej oferty. Sprawdzamy, co dokładnie znajduje się w pakiecie startowym Orlen Warsaw Marathon 2018.

Orlen Warsaw Marathon 2018: pakiet startowy - ile kosztuje i gdzie kupić? Sprawdzamy, co znajduje się w pakiecie oraz jak zapisać się na Orlen Warsaw Marathon 2018.

» Orlen Warsaw Marathon: utrudnienia w ruchu, zamknięte ulice 22.04. [MAPA] «

» Orlen Warsaw Marathon 2018: trasa, data, miejsce [KOMPENDIUM] «

Orlen Warsaw Marathon 2018: pakiet startowy - ile kosztuje? [ZAPISY]

Zarówno zawartość, jak i cena pakietu startowego Orlen Warsaw Marathon 2018 uzależniona jest m.in. od rodzaju biegu. Uczestnicy, w ramach OWM, mogą wystąpić w dwóch biegach: 40-kilometrowym maratonie oraz w OSHEE 10 km. Zawodnicy, którzy zdecydują się na przebiegnięcie dłuższego dystansu, mogą wybrać spośród trzech pakietów startowych Orlen Warsaw Marathon 2018 - Basic, Standard oraz Premium. Z kolei na uczestników biegu OSHEE 10 km czekają dwa pakiety - Basic oraz Standard. Poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje dotyczące ceny oraz tego, co znajduje się w poszczególnej ofercie.

Pakiet startowy Orlen Warsaw Marathon 2018: bieg OSHEE 10 km

> Pakiet Basic: 39 zł - numer startowy z chipem do pomiaru czasu, napój izotoniczny OSHEE, batonik Musli Bar Sport, biuletyn informacyjny, kupony zniżkowe ASICS (10%), torba depozytowa i medal na mecie.

> Pakiet Standard: 69 zł - koszulka techniczna ASICS, numer startowy z chipem do pomiaru czasu, napój izotoniczny, batonik Musli Bar Sport, biuletyn informacyjny, kupony zniżkowe ASICS (10%), torba depozytowa i medal na mecie.

Pakiet startowy Orlen Warsaw Marathon 2018: bieg maratoński

> Pakiet Basic: 69 zł - numer startowy z chipem do pomiaru czasu, napój izotoniczny OSHEE, batonik Musli Bar Sport, biuletyn informacyjny, kupony zniżkowe ASICS (100 zł), torba depozytowa, medal na mecie i koc termiczny.

> Pakiet Standard: 99 zł - koszulka techniczna ASICS, numer startowy z chipem do pomiaru czasu, napój izotoniczny, batonik Musli Bar Sport, biuletyn informacyjny, kupony zniżkowe ASICS (100 zł), torba depozytowa, a na mecie medal i koc termiczny.

> Pakiet Premium: 129 zł - ręcznik marki ASICS, shaker, poncho, koszulka techniczna, numer startowy z chipem do pomiaru czasu, napój izotoniczny, batonik Musli Bar Sport, biuletyn informacyjny, kupony zniżkowe ASICS (100 zł), torba depozytowa, a na mecie medal i koc termiczny.

Zapisy na Orlen Warsaw Marathon 2018 przyjmowane są jedynie poprzez oficjalną stronę internetową wydarzenia - orlenmarathon.pl

Orlen Warsaw Marathon 2018: kiedy i gdzie odbędzie się bieg?

Bieg Orlen 2018 odbędzie się w niedzielę, 22 kwietnia o godzinie 9:00. Jak sama nazwa wskazuje, bieg będzie mieć miejsce w Warszawie. Co warte podkreślenia, w 40-kilometrowym Maratonie mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie. Z kolei bieg OSHEE 10 km przeznaczony jest dla wszystkich, którzy skończyli 16 lat i mają zgodę na udział w OWM podpisaną przez rodzica bądź opiekuna prawnego. 

» Orlen Warsaw Marathon 2018: wolontariat - jak zostać wolontariuszem? «

RadioZET.pl/JW