Zamknij

Orlen Warsaw Marathon 2018: wolontariat - jak zostać wolontariuszem?

Redakcja
20.04.2018 09:30
Orlen Warsaw Marathon 2018: wolontariat - jak zostać wolontariuszem Maratonu?
fot. MARIUSZ GACZYNSKI/EASTNEWS

Orlen Warsaw Marathon 2018: wolontariat - jak zostać wolontariuszem Maratonu i kto może nim być? Takie pytania, w związku ze zbliżającym się wydarzeniem, zadaje sobie coraz więcej osób. Przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące wolontariatu Orlen Warsaw Marathon 2018 i sprawdzamy obszary zaangażowania ochotników.

Orlen Warsaw Marathon 2018: wolontariat. Sprawdzamy, kto może zostać wolontariuszem Orlen Warsaw Marathon i jak się zgłosić.

» Orlen Warsaw Marathon: utrudnienia w ruchu, zamknięte ulice 22.04. [MAPA] «

» Orlen Warsaw Marathon 2018: trasa, data, miejsce [KOMPENDIUM] «

Orlen Warsaw Marathon 2018: wolontariat - jak zostać wolontariuszem?

Orlen Warsaw Marathon 2018 odbędzie się w niedzielę, 22 kwietnia w stolicy. Jak co roku poszukiwani są wolontariusze, którzy będą współorganizować jedną z największych imprez biegowych w Europie. To również doskonała okazja do zdobycia nowych umiejętności, poznania ciekawych ludzi oraz zobaczenia na własne oczy, jak powstają podobne wydarzenia.

» Orlen Warsaw Marathon 2018: pakiet startowy - ile kosztuje? [ZAPISY] «

Wolontariuszem Orlen Warsaw Marathon 2018 może zostać każda osoba, która najpóźniej 16 kwietnia ukończy 15 lat oraz wypełni specjalny formularz rekrutacyjny, który zamieszczony jest na stronie orlenmarathon.pl/volunteer/register. Należy to zrobić najpóźniej do piątku, 6 kwietnia. Ostateczną decyzję o udziale w wolontariacie Orlen Warsaw Marathon 2018 podejmuje organizator. Co istotne, każdy z wolontariuszy otrzyma ubezpieczenie NNW, porozumienie wolontariackie, specjalny strój, wyżywienie oraz napoje, certyfikat i odpowiednie przygotowanie do pełnienia określonych zadań.

Orlen Warsaw Marathon 2018: wolontariat - obszary zaangażowania

Wolontariuszami Orlen Warsaw Marathon 2018 zostanie około 1800 osób. Zostaną oni przydzieleni do poszczególnych obszarów zadaniowych, które wcześniej określili w formularzu rekrutacyjnym. Może to być m.in. biuro zawodów, obsługa miasteczka biegaczy i stref start/meta, wsparcie przygotowań czy punkty odżywcze oraz punkty odświeżania na trasie biegu. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia - orlenmarathon.pl/wolontariat.

Zagłosuj

Czy kiedykolwiek byłeś wolontariuszem Orlen Warsaw Marathon?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW