Zamknij

Oscary 2020 - NOMINACJE: kiedy oglądać online, gdzie i o której godzinie? [TRANSMISJA]

Jolanta Waligóra
13.01.2020 09:32
Oscary 2020 - NOMINACJE: kiedy oglądać online, gdzie i o której godzinie? [TRANSMISJA]
fot. Youtube/Oscars

Kiedy nominacje do Oscara 2020 oraz gdzie i o której godzinie obejrzeć? Ogłoszenie nominacji do Oscarów niewątpliwie wzbudzają wiele emocji. Nic dziwnego, w końcu podczas wydarzenia dowiemy się, czy polski film "Boże Ciało" Jana Komasy będzie mieć szansę na zdobycie prestiżowej statuetki. Szczegółowe informacje o transmisji nominacji do Oscara 2020 oraz tego, gdzie i o której oglądać online, można znaleźć poniżej.

Nominacje do Oscara 2020 - kiedy ogłoszenie nominacji? Gdzie oglądać to wydarzenie online? O której godzinie początek? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o transmisji nominacji do Oscara 2020.

Oscary 2020 - NOMINACJE: kiedy zostaną ogłoszone? 

Informacje na temat tego, kiedy nominacje do Oscara 2020, szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu podczas tego długo wyczekiwanego wydarzenia dowiemy się, czy polski film "Boże Ciało" Jana Komasy będzie mieć szansą na otrzymanie prestiżowej statuetki w kategorii "Najlepszy film nieanglojęzyczny". Ponadto poznamy wszystkich nominowanych do Oscarów w 2020 roku. 

Oscary 2020 - NOMINACJE. Kto będzie walczyć o statuetkę? [LISTA NOMINOWANYCH]

Ogłoszenie nominacji do Oscara 2020 odbędzie się dokładnie w poniedziałek, 13 stycznia. To właśnie wtedy poznamy pełną listę filmów we wszystkich kategoriach, które powalczą o cenną statuetkę.

Mówi się, że największe szanse na nominacje w różnych kategoriach mają takie produkcje jak m.in. "Joker", który cieszy się ogromnym zainteresowaniem, "1917", który otrzymał  Złotego Globa 2020 w kategorii "film dramatyczny", "Pewnego razu w… Hollywood", "Historia małżeńska", "Irlandczyk" oraz "Parasite".

Boże Ciało - czy jest nominowany do Oscara 2020 i w jakich kategoriach? [NOMINACJE]

Nominacje do Oscara 2020 - TRANSMISJA: gdzie i o której godzinie oglądać online?

Dla wszystkich osób, które chcą obejrzeć długo wyczekiwane wydarzenie, mamy bardzo dobre wiadomości - transmisja nominacji do Oscara 2020 dostępna będzie na żywo oficjalnym kanale Oscarów na YouTubie - Oscars.

Oscary 2020 bez prowadzącego. Kiedy zostaną ogłoszone nominacje?

Wiele osób zastanawia się także, o której godzinie nominacje do Oscara 2020 online. Początek wydarzenia zaplanowany jest dokładnie na godzinę 14:18 czasu polskiego.

Oscary, czyli Nagroda Akademii Filmowej, rokrocznie przyznawana jest przez Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej w dziedzinie filmu. Pierwsze rozdanie nagród odbyło się w 1929 roku. Ceremonia rozdania Oscarów od 2002 roku odbywa się w Teatrze Dolby w Hollywood (wcześniej teatr ten nosił nazwę Kodak Theatre-Teatr Kodaka). Nagroda ta jest uznawana za najbardziej prestiżową nagrodę filmową, pomimo że dotyczy głównie kinematografii amerykańskiej.

Oscary 2020 - kiedy gala rozdania Oscarów, gdzie się odbędzie i kto poprowadzi? [DATA]

Zagłosuj

Będziesz oglądać nominacje do Oscara 2020?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW