Zamknij

Otrzęsiny Warszawy 2018 - lista imprez na rozpoczęcie roku akademickiego

Redakcja
26.09.2018 14:17
Otrzęsiny Warszawy 2018 - lista imprez na rozpoczęcie roku akademickiego
fot. Shutterstock

Otrzęsiny Warszawy 2018 co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród studentów, nie tylko tych "pierwszorocznych". W poniższym artykule zebraliśmy listę klubów i imprez na tzw. Otrzęsiny Warszawy, a także daty i informacje o nich.

Otrzęsiny Warszawy 2018 - imprezy na rozpoczęcie roku akademickiego w stolicy co roku przyciągają fanów dobrej zabawy. Jest to świetna okazja aby rozerwać się i poznać nowe osoby, z którymi będziemy studiować przez najbliższe lata. Sprawdzamy, gdzie będą zorganizowane imprezy na Otrzęsiny Warszawy 2018 i gdzie iść, żeby najlepiej się bawić.

OTRZĘSINY WARSZAWY 2018 - lista imprez na rozpoczęcie roku akademickiego

Gdzie iść na Otrzęsiny Warszawy 2018? Jeśli szukacie odpowiedzi na to pytanie, przychodzimy z pomocą. Choć nie wszystkie imprezy zostały już ogłoszone, pod koniec września i w październiku na pewno nie zabraknie okazji do dobrej zabawy dla studentów warszawskich uczelni. Poniżej przedstawiamy niepełną listę imprez, które organizowane są jako "otrzęsiny" dla studentów - nie tylko tych "pierwszorocznych".

1. Pierwsze Otrzęsiny Warszawy 2018 w Weselu

W środę, 26 września odbędą się otrzęsiny w klubie Wesele. Dla osób zapisanych na wydarzenie na Facebooku zapewniony jest darmowy wstęp do klubu w godzinach 21.00 - 22.00, od 22.00 do 23.00 wstęp kosztuje 10 zł, a po 23.00 - 15 zł. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na Facebooku: "Pierwsze Otrzęsiny Warszawy 2018 w Weselu!".

Adres klubu: Żurawia 32/34, róg Parkingowej, Warszawa

2. KLUB MEDYKA - OTRZĘSINY WARSZAWY 2018

W Klubie Medyka zorganizowane zostaną imprezy dla poszczególnych uczelni, np. Otrzęsiny Polibudy (poniedziałek, 1 października), Medyczne Otrzęsiny Warszawy 2018 (czwartek, 4 października), Otrzęsiny Wojskowe (poniedziałek, 8 października) oraz Otrzęsiny UW (środa, 10 października). Na wszystkich imprezach obowiązują te same zasady - dla osób zapisanych na wydarzenie na Facebooku obowiązuje darmowy wstęp w godzinach 21-22, dla pozostałych koszt wstępu wynosi 15 złotych.

Więcej informacji na temat poszczególnych wydarzeń można znaleźć m.in. na Facebooku:

3. Otrzęsiny Studenckie / Klub Remont

Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 4 października 2018. Jak możemy przeczytać w opisie wydarzenia na Facebooku:

Przedstawiamy Wam największe Otrzęsiny Studenckie, czyli jedną wielką integrację dla WSZYSTKICH studentów na którą możecie wejść TOTALNIE za darmo, jeśli zapiszecie się na wydarzenie. 
Nie ważne czy chodzicie na Politechnikę, WUM, UW, SGGW, SGH, UKSW, WAT, AWF czy na inną uczelnie! Zapraszamy wszystkich. Nowe znajomości gwarantowane!

Adres klubu to: ul. Waryńskiego 12a, Mokotów (przy Metrze Politechnika).

W jakich klubach będą jeszcze inne imprezy na Otrzęsiny Warszawy 2018? Wciąż jeszcze nie zostały ogłoszone wszystkie wydarzenia na październik i listopad 2018, dlatego warto śledzić informacje zamieszczane na stronach waszych ulubionych klubów na Facebooku.

RadioZET.pl/KP