Zamknij

Mundial 2018 - ceremonia otwarcia: o której godzinie i gdzie oglądać?

Redakcja
14.06.2018 11:43
Otwarcie mundialu 2018: transmisja online i w TV. Gdzie oglądać ceremonię?
fot. PIXABAY

Otwarcie Mistrzostw Świata 2018: transmisja online i w TV. Kiedy, gdzie i o której oglądać ceremonię otwarcia mundialu na żywo za darmo? Na to pytanie, w związku z nadchodzącym wydarzeniem, poszukuje odpowiedzi coraz więcej osób. Sprawdzamy informacje o streamie w internecie oraz transmisji telewizyjnej.

Ceremonia otwarcia Mistrzostw Świata 2018 online i w TV. Kiedy, o której i gdzie transmisja z otwarcia mundialu? Sprawdzamy szczegółowe godziny transmisji.

»  Mundial 2018: strefy kibica w Warszawie - gdzie obejrzymy mecze Polaków? «

» Mundial 2018: mecze Polaków - kiedy i z kim gramy? «

Mundial 2018: ceremonia otwarcia - transmisja w TV

Ceremonia otwarcia mundialu 2018 odbędzie się w czwartek, 14 czerwca na stadionie Łużniki w Rosji. Obiekt znajduje się w centrum 145-hektarowego kompleksu olimpijskiego, jednego z największych kompleksów sportowych na świecie. Stadion Łużniki będzie głównym miejscem i sercem turnieju rosyjskiego mundialu FIFA World Cup, na którym oprócz meczu otwarcia odbędą się również półfinały i wielki finał. Dla wszystkich fanów piłki nożnej mamy bardzo dobrą wiadomość. Przewidziana jest transmisja otwarcia mundialu 2018 w TV. Na żywo ceremonię będziemy mogli obejrzeć na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Start o godzinie 16:00.

Przypominamy, że w tym dniu rozegra się także pierwszy piłkarski pojedynek Rosja - Arabia Saudyjka. Mecz, podobnie jak ceremonia otwarcia Mistrzostw Świata 2018, transmitowany będzie na kanałach TVP 1 i TVP Sport.

»  Polska-Senegal online i w TV. O której transmisja meczu? [DATA, GODZINA] «

Otwarcie Mistrzostw Świata 2018 online. Gdzie oglądać na żywo?

Osoby, które nie będą mogły zasiąść przed telewizorami, będą miały możliwość obejrzenia transmisji otwarcia mundialu 2018 online. Ceremonia wyemitowana zostanie na stronie sport.tvp.pl. Dostęp do platformy jest bezpłatny.

RadioZET.pl/JW