Zamknij

Ozark, sezon 4 - kiedy premiera i ile odcinków ma czwarty sezon serialu? [DATA PREMIERY]

03.07.2020 10:23
Ozark, sezon 4 - kiedy premiera i ile odcinków ma czwarty sezon serialu? [DATA PREMIERY]
fot. Youtube/Netflix

Kiedy premiera 4. sezonu "Ozark"? Temat ten interesuje wiele osób, a w szczególności wszystkich fanów serialu, którzy już nie mogą doczekać się czwartego i zarazem finałowego sezonu produkcji. Szczegóły dotyczące tego, ile odcinków ma 4. sezon "Ozark" i kiedy premiera na Netflix, można znaleźć poniżej.

"Ozark", sezon 4 - DATA PREMIERY: kiedy nowe odcinki serialu? Ile odcinków liczy czwarty sezon produkcji? Gdzie go będzie można oglądać? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy 4. sezon "Ozark" i ile odcinków ma czwarta seria serialu.

Ozark, sezon 4 - kiedy premiera serialu na Netflix? [DATA PREMIERY]

Data premiery 4. sezonu "Ozark" to informacje, które szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu serial cieszy się dużą popularnością, a przez trzy sezony zyskał sobie grono wiernych fanów, którzy już nie mogą doczekać się kontynuacji produkcji. Niestety trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory nie pojawiły się jeszcze informacje dotyczące tego, kiedy premiera 4. sezonu "Ozark". Jeśli tylko opublikowane zostaną takie szczegóły, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Przypomnijmy, że 4. sezon "Ozark" będzie zarazem finałowym sezonem serialu. 

Ozark, 4. sezon - ile odcinków ma czwarta seria? 

Wiele osób zastanawia się także, ile odcinków ma 4. sezon "Ozark". Wiadomo już, że finałowa seria produkcji zostanie wydłużona i będzie liczyć 14 odcinków zamiast 10, jak to miało miejsce w przypadku poprzednich sezonów. Epizody zostaną podzielone na dwie części - po siedem odcinków każda. 4. sezon "Ozark" będzie można oglądać tradycyjnie na platformie Netflix.

Ile kosztuje Netflix? CENA za rok, miesięcznie, na 2 osoby, na 1 osobę w 2020 roku

Aby rozpocząć korzystanie z platformy Netflix, należy wykonać jedynie trzy proste kroki. Po pierwsze trzeba wybrać plan, który najlepiej dopasowany będzie do naszych potrzeb. Następnie należy utworzyć konto, wpisując swój adres e-mail oraz ustalając sobie hasło. Ostatnim krokiem jest wybór metody płatności. 

Zagłosuj

Będziesz oglądać 4. sezon "Ozark"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl