Zamknij

"Ożenek", czyli historia niezwykłej miłości w Teatrze 6. piętro. Bilety już w sprzedaży

Redakcja
03.01.2018 13:58
"Ożenek", czyli historia niezwykłej miłości w Teatrze 6. piętro. Bilety już w sprzedaży
fot. ---

Gdzie można dostać bilety na spektakl "Ożenek" w Teatrze 6. piętro? 

Spektakl "Ożenek" wystawiany w Teatrze 6. piętro to sztuka, którą stworzył rosyjski pisarz Nikołaj Gogol. Komedia opowiada o uczuciowych perypetiach dwóch głównych bohaterów: Iwana Kuźmicza Podkolesina i Agafii Tichonownej.

Jak stwierdził sam autor sztuki, spektakl to "niewiarygodne zdarzenia w dwóch aktach". To prawdziwa teatralna uczta, widowisko, któremu tempa i wigoru nadają intrygi swatów oraz umizgi swatanych, zalotników reprezentujących tyle groteskowe, ile przezabawne typy ludzkie. Historie prezentowane w sztuce są niezwykle aktualne i przedstawiają starania niemłodych już kawalerów i panien, którzy chcą znaleźć miłość i szczęście i ułożyć sobie życie. 

"Ożenek" w Teatrze 6. piętro - obsada 

W głównych rolach zobaczymy Annę Dereszowską, Paulinę Chruściel, Cezarego Żaka, Michała Żebrowskiego czy Cezarego Pazurę. Za reżyserię odpowiada Andzrzej Bubień powracający do Teatru 6. piętro po raz kolejny. 

"Ożenek" w Teatrze 6. piętro - bilety

Bilety na spektakl "Ożenek" można kupić za pośrednictwem strony e-bilet.pl. Bilety na spektakle styczniowe kosztują 130 złotych, za te w lutym zapłacimy 75 złotych.