Zamknij

Ozzy Osbourne w Polsce 2018: kiedy i gdzie koncert legendy? [BILETY]

Redakcja
07.11.2017 15:38
Ozzy Osbourne w Polsce 2018
fot. ons.pl

Ozzy Osbourne w Polsce 2018: data i miejsce koncertu legendarnego muzyka. Właśnie ogłoszono, że Ozzy będzie gwiazdą Impact Festivalu. Sprawdzamy informacje o wydarzeniu oraz kiedy, gdzie i w jakich cenach nabyć bilety.

Koncert Ozzy'ego Osbourne'a w Polsce na Impact Festivalu to wielka niespodzianka dla wszystkich fanów tego legendarnego muzyka. Właśnie ogłoszono, że Ozzy wystąpi na scenie Impact Festivalu 2018. Plotki pojawiały się od kilku dni, jednak teraz zostały oficjalnie potwierdzone przez organizatorów. Osbourne wystąpi na IF w ramach swojej pożegnalnej światowej trasy. Podczas tego tournee artysta, który znany jest zarówno z solowej działalności, jak i grania z Black Sabbath, gdzie jest wokalistą, świętować będzie 50-lecie swojej pracy artystycznej.

Ozzy Osbourne w Polsce 2018 na Impact Festival - kiedy i gdzie?

Kolejna edycja Impact Festivalu odbędzie się w Krakowie już 26 czerwca. Miejscem wydarzenia będzie Tauron Arena.

Ozzy Osbourne w Krakowie 2018: BILETY - ile kosztują, kiedy sprzedaż?

Bilety na Impact Festival 2018 z koncertem Ozzy'ego Osbourne'a w do nabycia są od wtorku, 7.11.2017. Nabyć je mogą osoby zarejestrowane w serwisie LiveNation.pl. Wejściówki dostępne są w cenach od 235 zł, a przedsprzedaż ta potrwa 36 godzin. Sprzedaż regularna rusza w czwartek, 9 listopada o 10.0.

Tym, którzy nie wiedzą czy dadzą radę pojawić się na Impact Festivalu przypominamy, że pomimo faktu, że trasa "Farewell" jest ostatnią trasą koncertową Ozzy'ego Osbourne'a, to jednak artysta nie zrezygnuje całkowicie z koncertowania i być może będzie jeszcze szansa, by zobaczyć go na żywo.

RadioZET.pl/SA