PKO Bieg Charytatywny 2018 - miasta, data, zapisy, opłata startowa

29.08.2018 15:06

PKO Bieg Charytatywny 2018 odbędzie się na początku września. W tegorocznej czwartej edycji wydarzenia uczestnicy będą mieli do wyboru 12 lokalizacji. Będą mogli pobiec m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu czy Zielonej Górze. Przedstawiamy wszystkie miasta, datę charytatywnej imprezy i sprawdzamy informacje na temat zapisów i opłaty startowej.

PKO Bieg Charytatywny 2018 - miasta, data, zapisy, opłata startowa fot. PIXABAY

4. PKO Bieg Charytatywny 2018: Warszawa, Lidzbark Warmiński, Zielona Góra, Wrocław, Kraków, Lublin i inne miasta. Jakie lokalizacje? Kiedy sportowe wydarzenie i jak się zapisać? Przedstawiamy najważniejsze informacje o nadchodzącej imprezie.

PKO Bieg Charytatywny 2018 - miasta, data. Kiedy i gdzie wydarzenie?

Tegoroczna czwarta edycja wydarzenia odbędzie się w kilkunastu miastach. PKO Bieg Charytatywny 2018 będzie miał miejsce na 12 stadionach lekkoatletycznych w całej Polsce. Poniżej przedstawiamy dokładne lokalizacje.

 • Bydgoszcz, Stadion im. Zdzisława Krzyszkowiaka, ul. Gdańska 163
 • Gdańsk, Stadion AWFiS Gdańsk, ul. Kazimierza Górskiego 1
 • Kalisz, Stadion Miejski, ul. Łódzka 19-29
 • Koszalin, Stadion lekkoatletyczny „Bałtyk”, ul. Andersa 16
 • Kraków, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków „Wschód”, Os. Szkolne 39
 • Kutno, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Kościuszki 26
 • Lidzbark Warmiński, Stadion Miejski, ul. Bartoszycka 24
 • Lublin, Stadion MKS „Start”, al. Józefa Piłsudskiego 22
 • Łomża, Stadion Miejski, ul. Zjazd 18
 • Ruda Śląska, Stadion lekkoatletyczny, ul. Czarnoleśna 12
 • Warszawa, Stadion AWF Warszawa, ul. Marymoncka 34
 • Wrocław, Stadion AWF Wrocław, al. I.J. Paderewskiego 35

PKO Bieg Charytatywny 2018 we wszystkich miastach startuje w jednakowym terminie - 15 września (sobota), o godzinie 11:00. Dodatkowo przed głównym biegiem na tych samych stadionach odbędzie się PKO Bieg Charytatywny Młodych dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Start o 10:00. 

Celem wrześniowego wydarzenia jest pomoc potrzebującym dzieciom. Liczba przebiegniętych okrążeń przez uczestników, przeliczona zostanie na posiłki. Zasada jest prosta - im więcej okrążeń, tym więcej posiłków. Pomoc finansowana jest ze środków Fundacji PKO Banku Polskiego. Zawodnicy mogą startować w pięcioosobowych sztafetach, a każda grupa na wykonanie jak największej liczby okrążeń ma godzinę.

4. PKO Bieg Charytatywny 2018 - zapisy, opłata startowa

Zapisy na PKO Bieg Charytatywny 2018 wystartowały we wtorek, 28 sierpnia. Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem strony: pkobiegcharytatywny.pl. Liczba miejsc ograniczona! Limit uczestników w biegu głównym to 70 drużyn na stadion. Z kolei w Biegu Młodych może wziąć udział 350 dzieci.

Opłata startowa PKO Biegu Charytatywnego 2018 wynosi 50 zł od drużyny, tj. 10 zł od osoby. Z kolei opłata startowa w PKO Biegu Charytatywnym Młodych wynosi 5 zł. Na wszystkich uczestników czekać będzie wyjątkowa koszulka i medal w kształcie serca. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia.

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW

Oceń