Zamknij

Nowa płyta PRO8L3M: gdzie i od kiedy można kupić? Ile kosztuje? [DATA PREMIERY 2019, CENA]

Redakcja
25.01.2019 14:56
PRO8L3M: nowa płyta 2019. Kiedy premiera? Gdzie kupić?
fot. pixabay.com

PRO8L3M: nowa płyta już w sprzedaży. Hip-hopowy duet przygotował niespodziankę dla swoich fanów i udostępnił album „Widmo” do kupna w preorderze. Zainteresowanie nową płytą PRO8L3M było tak duże, że po chwili nie można było jej kupić bo w sklepie internetowym padły serwery. Sprawdźcie informacje dotyczące nowej płyty duetu: data premiery nowej płyty w 2019, cena. 

Kiedy nowa płyta PRO8L3M? Ile kosztuje nowy album PRO8L3M? Gdzie kupić nową płytę PRO8L3M? Data premiery i cena nowej płyty PRO8L3M. Odpowiadamy na pytania, które zadają fani polskiego hip hopowego duetu.

Kiedy nowa płyta PRO8L3M?

Choć premiera nowej płyty duetu PRO8L3M pt. Widma została zaplanowana na 1 marca tego roku, fani zespołu już wcześniej mogli zamówić ją w preorderze. Jak zapowiedział zespół, wysyłka płyty rozpocznie się 28 lutego, na kilka dni przed wejściem albumu do sprzedaży. Do tej pory PRO8L3M wydał jedną "długogrającą" płytę, dwa minialbumy i dwa mixtapy.

Zobacz także

Nowa płyta PRO8L3M w 2019: gdzie kupić? 

PRO8L3M, czyli duet rapera Oskara i producenta Steeza udostępnił swoją płytę Widma do kupienia na oficjalnej stronie zespołu.  Choć albumy rozeszły się bardzo szybko, to i tak w sprzedaży są jeszcze limitowane wersje krążka. 

Zobacz także

Ile kosztuje nowa płyta PRO8L3M?

Nowa płyta duetu PRO8L3M w preorderze jest dostępna w trzech wersjach cenowych. Pierwsza – w cenie 69 zł – obejmuje limitowaną wersję preordera nowego albumu PRO8L3M pt. Widmo - CD z bonustrackiem oraz kartą klubową. 329 złotych kosztuje preorder nowego albumu PRO8L3M Widmo z bonustrackiem, kartą klubową oraz maską antysmogową. Za 49 złotych dostaniemy preorder nowego albumu PRO8L3M pt. Widmo, który zawiera CD z bonustrackiem oraz kartą klubową.

RadioZET.pl/PRO8L3M/PZ