Zamknij

Pacquiao - Matthysse: transmisja w TV i stream online. O której walka?

Redakcja
13.07.2018 11:12
Pacquiao - Matthysse: transmisja w TV i stream online. O której walka?
fot. AP/Associated Press/EASTNEWS

Walka Manny Pacquiao - Lucas Matthysse w TV i stream online. Gdzie, kiedy i o której pojedynek? Na to pytanie poszukuje odpowiedzi wielu fanów boksu. Sprawdzamy informacje o transmisji Pacquiao - Matthysse w TV oraz streamie w internecie.

Walka Pacquiao - Matthysse odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę, z 15 na 16 lipca na Bukit Jalil National Stadium w Kuala Lumpur w Malezji. Walka wieczoru będzie mieć miejsce około godziny 5:30 czasu polskiego. Z kolei gala rozpocznie się około 2:00 w nocy. O której odbędzie się transmisja Pacquiao - Matthysse w telewizji i online? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat nadchodzącego pojedynku i odpowiadamy na jedne z często pojawiających się pytań.

» KSW 45: walki, karta walk - kto walczy na gali KSW 45 w Londynie? «

Walka Pacquiao - Matthysse: TRANSMISJA w TV. Na jakim kanale?

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów boksu. Przewidziana jest transmisja walki Pacquiao - Matthysse w TV. Pojedynek będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport. Transmisja odbędzie się w niedzielę, 15 lipca. Start o godzinie 23:30 (powtórka). Niestety do tej pory żadna polska telewizja nie zaplanowała emisji walki Manny Pacquiao - Lucas Matthysse na żywo.

Pacquiao w walce z Matthysse powalczy o tytuł WBA w wadze półśredniej. Przypominamy, że Manny Pacquiao to były mistrz świata w ośmiu kategoriach wagowych. Nadchodzący pojedynek będzie 69. walką w jego karierze i pierwszą od lipca ubiegłego roku, kiedy to przegrał z Australijczykiem Jeffem Hornem. Wspomnianą rywalizację oglądało blisko trzy miliony widzów w USA.

Pacquiao - Matthysse: STREAM online. Gdzie oglądać walkę?

Niestety nie jest przewidziany stream walki Pacquiao - Matthysse online. Dlatego nadchodzący pojedynek będzie można obejrzeć jedynie na kanale Polsat Sport.

Zagłosuj

Kto wygra walkę Pacquiao - Matthysse?

Liczba głosów:

Czy Manny Pacquiao wygra walkę i tym samym odbierze pas Matthyssowi, czyli obecnemu mistrzowi świata WBA w wadze półśredniej? O tym przekonamy się już w niedzielę!

RadioZET.pl/JW