Zamknij

Pączki - BIEDRONKA, LIDL: cena 2020. Gdzie kupić pączki i ile kosztują?

Karolina Piotrowska
20.02.2020 10:45
Pączki - BIEDRONKA, LIDL: cena 2020. Ile kosztują pączki w Biedronce i Lidlu? [TŁUSTY CZWARTEK]
fot. Shutterstock

Ile kosztują pączki? Biedronka, Lidl i inne supermarkety, sklepy, piekarnie i cukiernie przygotowują specjalną ofertę na Tłusty Czwartek 2020. Sprawdzamy, jakie są ceny pączków w dwóch najbardziej popularnych marketach i gdzie są tańsze pączki - w Biedronce czy w Lidlu.

Pączki - BIEDRONKA, LIDL: CENA 2020. Ile kosztują pączki w Biedronce i Lidlu w Tłusty Czwartek 2020? Porównujemy ceny w najpopularniejszych marketach i sprawdzamy, gdzie kupić pączki taniej - w Biedronce czy w Lidlu? 

Pączki - WARSZAWA: gdzie kupić pączki w Warszawie wegańskie, klasyczne i donuty? [LISTA, CUKIERNIE]

Pączki BIEDRONKA - CENA 2020: ile kosztuje pączek w Biedronce na Tłusty Czwartek?

Cena pączka w Biedronce na Tłusty Czwartek 2020 będzie zależeć przede wszystkim od liczby sztuk, którą zdecydujemy się kupić. Regularna cena pączka w Biedronce wynosi 98 groszy, a z okazji tłustego czwartku można kupić je w promocji za 55 groszy (przy zakupie 6 sztuk). W Tłusty Czwartek 2020 w Biedronce będzie obowiązywała również specjalna promocja na pączki i cena dnia przy zakupie 12 sztuk (całe opakowanie).

W ofercie sklepu dostępne są także donuty, których ceny zaczynają się od 99 groszy. Do wyboru jest około 10 różnych rodzajów, m.in. donut z polewą kakaową, donut cookies, donut nadziewany, donut Wedel i inne. Dodatkowo została przygotowana promocja na pączki i donuty w Biedronce na Tłusty Czwartek 2020 - przy zakupie 12 sztuk, zapłacimy tylko za 8. Za darmo otrzymamy najtańsze pączki.

2020_T08A_KUP_PACZKI_12_970x470
fot.

źródło: www.biedronka.pl

Oprócz tego w ofercie znajdziemy też pączki, które dostępne są w ofercie stałej Biedronki, m.in. pączki long z nadzieniem za 1,39 zł za sztukę. Dodatkowo w Tłusty Czwartek 2020 w Biedronce będzie można kupić 3 sztuki pączków z nadzieniem orzechowym za 6,99 zł. Dostępne będą też w cenie 1,99 zł za sztukę pączki wiśniowe z belgijską czekoladą, pączki z powidłami śliwkowymi, pączki o smaku śmietankowym, pączki czekoladowe z belgijską czekoladą i nieco droższe pączki Wedel za 2,49 zł za sztukę.

W Tłusty Czwartek bardzo popularne są również faworki, które będzie można kupić w promocyjnej cenie 5,49 za opakowanie. Więcej informacji można znaleźć m.in. na stronie internetowej Biedronki.

Tłusty Czwartek - przepisy dietetyczne na 2020 rok na faworki i na pączki

LIDL - pączki: cena 2020 za jedną sztukę, pudełko, donuty i inne słodkości

Jeśli zastanawiacie się, gdzie kupić taniej pączki, cena w Lidlu na Tłusty Czwartek 2020 jest bardzo podobna. W słodkie święto pączki z nadzieniem wieloowocowym będą dostępne w cenie 59 groszy za sztukę, a przy zakupie 12 sztuk - 42 grosze za sztukę.

Oprócz tego w ofercie dostępne są m.in. pączki z nadzieniem o smaku mlecznym, orzechowym lub z ajerkoniakiem w cenie 1,79 zł za sztukę i w takiej samej cenie - gniazdko z lukrem i pączki z nadzieniem o smaku słonego karmelu. W cenie 1,49 zł za sztukę kupić będzie można również pączki z powidłami śliwkowymi, pączki kakaowe, pączki z nadzieniem różanym i skórką pomarańczy. Dodatkowo w ofercie dostępne będą m.in. pączki premium z nadzieniem wiśniowym za 2,99 zł, faworki - 6,99 zł za opakowanie i mini pączki serowe - 6,99 zł za opakowanie.

Wszystkie donuty w Lidlu będzie można kupić w promocji 4 w cenie 3 dla posiadaczy aplikacji Lidl Plus.

Ceny pączków w Biedronce i w Lidlu 2020 w większości obowiązywać będą tylko w czwartek, 20 lutego lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły poszczególnych ofert można znaleźć na stronach internetowych sklepów oraz w regulaminach promocji.

RadioZET.pl/KP