Zamknij

Pamiętniki wampirów - ONLINE: gdzie oglądać wszystkie sezony serialu po polsku?

Karolina Piotrowska
20.05.2020 14:16
Pamiętniki wampirów - ONLINE: gdzie oglądać wszystkie sezony serialu po polsku?
fot. YouTube / Series Trailer MP

Gdzie oglądać "Pamiętniki wampirów" online legalnie za darmo? Sprawdzamy, jakie strony udostępniają i odcinki serialu dla użytkowników za darmo i za opłatą i czy można obejrzeć wszystkie odcinki "Pamiętników wampirów" online po polsku.

Pamiętniki wampirów - ONLINE: gdzie oglądać wszystkie sezony serialu po polsku? Czy są dostępne legalnie wszystkie odcinki poszczególnych sezonów serialu w Polsce za darmo? Sprawdzamy informacje dla fanów produkcji.

Gdzie oglądać "Pamiętniki wampirów" online po polsku?

Pierwsze odcinki serialu "Pamiętniki wampirów" online legalnie można oglądać m.in. w serwisie Chili. W opisie pierwszego sezonu czytamy:

Elena jest załamana po śmierci rodziców w wypadku samochodowym. Pewnego dnia do jej szkoły przyjeżdża tajemniczy Stefan Salvatore. Dziewczyna nie wie, że Stefan jest wampirem. Zakochują się w sobie. W ich mieście dochodzi do kilku zabójstw, które wyglądają tak, jakby ich sprawcą było dzikie zwierzę. Okazuje się, że to wampir Damon Salvatore - zabójczo przystojny i arogancki, ale i uwodzicielski starszy brat Stefana. Ponad wiek temu Damon poprzysiągł Stefanowi wieczne cierpienie, dlatego że był jego rywalem w miłości do pięknej Katheriny, której Elena jest potomkinią. Czy Stefan będzie musiał zabić Damona? Czy może w Damonie zostało coś z człowieka? Którego z nich wybierze Elena?

Co ciekawe, tytuł "Pamiętniki wampirów" jest już dodany na Netflixie. Niestety, jak na razie nie można tam obejrzeć żadnego odcinka. Można jednak włączyć powiadomienie na swoim koncie. Gdy tylko serial "Pamiętniki wampirów" i wszystkie odcinki będą dostępne na Netflix, tytuł pojawi się na "Mojej liście" po zalogowaniu do konta. Aby otrzymać powiadomienie, należy nacisnąć przycisk "Przypomnij mi".

Będziemy aktualizować ten artykuł, gdy tylko w sieci pojawią się nowe informacje na temat tego, gdzie legalnie można obejrzeć "Pamiętniki wampirów" online lub kiedy poznamy szczegóły dotyczące daty opublikowana odcinków na Netflix.

Filmy online - gdzie oglądać darmowe i płatne filmy bez rejestracji? [STRONY VOD]

Pamiętniki wampirów - gdzie oglądać legalnie i o czym jest serial?

Jeśli chodzi o to, gdzie oglądać "Pamiętniki wampirów" online legalnie, warto również szukać odcinków serialu na zagranicznych stronach lub zakupić poszczególne sezony na płytach DVD. Trzeba się jednak liczyć z tym, że prawdopodobnie nie będzie dostępna tam polska wersja językowa.

Serial "Pamiętniki wampirów" opowiada o młodej dziewczynie, która jest obiektem pożądania dwóch braci wampirów. Jeden jest dobry, drugi zły. Walczą o jej duszę i o dusze jej przyjaciół, rodziny oraz mieszkańców jej rodzinnego miasteczka.

Główni aktorzy i obsada serialu "Pamiętniki wampirów" to m.in.:

 • Paul Wesley - Stefan Salvatore
 • Ian Somerhalder - Damon Salvatore
 • Katerina Graham - Bonnie Bennett
 • Candice Accola - Caroline Forbes
 • Zach Roerig - Matt Donovan
 • Nina Dobrev - Elena Gilbert
 • Steven R. McQueen - Jeremy Gilbert
 • Michael Anthony Trevino I - Tyler Lockwood
 • Matthew Davis - Alaric Saltzman
 • Marguerite MacIntyre - Szeryf Liz Forbes
 • Sara Canning - Jenna Sommers
 • Daniel Gillies - Elijah Mikaelson

Światowa premiera serialu odbyła się 10 września 2009 roku. Poszczególne odcinki trwają około 40 minut. Reżyserem "Pamiętników wampirów" jest Marcos Siega.

RadioZET.pl/KP