Zamknij

Pan T. - ONLINE. Gdzie obejrzeć cały film "Pan T." w internecie? [PLAYER]

Jolanta Waligóra
27.03.2020 10:48
Pan T. - ONLINE. Gdzie obejrzeć cały film "Pan T." w internecie? [PLAYER]
fot. Youtube/KinoSwiatPL

Gdzie obejrzeć film "Pan T." online? Informacji na ten temat szuka wiele osób, a przede wszystkim ci, którzy jeszcze nie widzieli nowej polskiej produkcji z Pawłem Wilczakiem w roli głównej. Szczegóły dotyczące tego, gdzie oglądać "Pan T." online legalnie, można znaleźć poniżej.

Film "Pan T." - ONLINE. Gdzie obejrzeć cały film "Pan T." w internecie? Czy istnieje jakiekolwiek legalne i darmowe źródło? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, gdzie oglądać "Pan T." - Player, VOD, Ipla, Netflix, HBO.

Pan T. - ONLINE. Gdzie obejrzeć cały film w internecie?

Wiele osób szuka w sieci informacji na temat tego, gdzie oglądać film "Pan T." online. Temat ten poruszany jest zarówno przez te osoby, które nie widziały jeszcze nowej polskiej produkcji z Pawłem Wilczakiem w roli głównej, jak i tych, którzy film ten chcieliby obejrzeć ponownie. Dla wszystkich mamy bardzo dobre wiadomości - "Pan T." od piątku 27 marca 2020 roku dostępny będzie w internecie w serwisie Player. 

Aby obejrzeć film "Pan T." na Player, trzeba jednak wykupić dostęp - na 48 godzin wynosi on 25 zł. Oznacza to, że nie ma możliwości obejrzenia "Pan T." za darmo w internecie.

Film Pan T. - o czym jest i kto gra? [OBSADA, ZWIASTUN]

W roli głównej występuje Paweł Wilczak. Ponadto w obsadzie filmu "Pan T." m.in. Sebastian Stankiewicz, Maria Sobocińska, Katarzyna Warnke, Wojciech Mecwaldowski, Jacek Braciak czy Jerzy Bończak.

Powstająca z powojennych ruin Warszawa roku 1953 to miejsce, w którym wszystko jest możliwe. Wszechobecna niepewność, donosy i kontrola oswajane są wódką i dobrym towarzystwem, w podziemiach kościoła daje się słyszeć jazz, a przypadkowe spotkanie w toalecie z I sekretarzem Bolesławem Bierutem może zakończyć się niespodziewaną nietrzeźwością. To wszystko zna z własnego doświadczenia niejaki Pan T. – uznany pisarz, który mieszka w hotelu dla literatów. Mężczyzna utrzymuje się z korepetycji dawanych pięknej maturzystce, z którą łączy go płomienny romans. Pewnego dnia do sąsiedniego mieszkania wprowadza się chłopak z prowincji, który marzy o karierze dziennikarza. Pan T. staje się dla niego mistrzem i nauczycielem. Życie głównego bohatera nabierze tempa, gdy władze zaczną podejrzewać go o niecne zamiary wysadzenia Pałacu Kultury i Nauki, ponętna uczennica zaszokuje go niespodziewanym wyznaniem, a Urząd Bezpieczeństwa zacznie śledzić każdy jego ruch. W tej rzeczywistości pełnej absurdów trudno będzie zachować powagę - brzmi opis filmu dystrybutora kino.

Zwiastun filmu "Pan T." można znaleźć poniżej.

RadioZET.pl/JW