Park Wodny Moczydło 2019 - cennik, bilety, godziny otwarcia, adres

03.07.2019 11:51

Park Wodny Moczydło to jedno z chętniej odwiedzanych kąpielisk na terenie Warszawy. Nic dziwnego, w końcu wypoczywający mogą skorzystać z wielu ciekawych atrakcji, m.in. basenów, zjeżdżalni czy wodnego placu zabaw. Szczegółowe informacje na temat biletów, cennika Parku Wodnego Moczydło 2019 i godzin otwarcia, można znaleźć poniżej.

Park Wodny Moczydło 2019 - cennik, bilety, godziny otwarcia, adres fot. Piotr Molecki/East News

Park Wodny Moczydło 2019 - cennik, bilety, godziny otwarcia, adres i inne informacje na temat kąpieliska w Warszawie można znaleźć w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze szczegóły o parku Moczydło.

Park Wodny Moczydło 2019 - cennik. Ile kosztują bilety i gdzie kupić?

Park Wodny Moczydło to jedno z chętniej odwiedzanych kąpielisk na terenie Warszawy. W weekend otwarcia zamkniętego przez dwa lata parku w kolejce ustawiały się tłumy warszawiaków. Nic dziwnego, w końcu wypoczywający mogą skorzystać z wielu ciekawych atrakcji, m.in. basenów, zjeżdżalni czy wodnego placu zabaw. W związku z tym wiele osób zaczęło szukać w sieci informacji na temat cennika Parku Moczydło 2019 oraz biletów wstępu. Wejściówki można zakupić na terenie kąpieliska. Poniżej przedstawiamy dokładny cennik Parku Moczydło 2019:

  • bilet normalny - 27 zł (z Kartą Warszawiaka - 25 zł)
  • bilet normalny po godzinie 16:00 - 17 zł
  • bilet ulgowy - 16 zł (z Kartą Młodego Warszawiaka - 15 zł)
  • bilet ulgowy po godzinie 16:00 - 11 zł

Dodatkowo dzieci do 4. roku życia, pod opieką rodziców, mogą korzystać z parku za darmo. Bezpłatnie na teren kąpieliska mogą wejść również posiadacze kart FitProfit oraz MultiSport.

Przypomnijmy, że bilet ulgowy do Parku Wodnego Moczydło 2019 przysługuje dzieciom i młodzieży do 26. roku życia z ważną legitymacją szkolną, emerytom, rencistom, osobom niepełnosprawnym oraz opiekunowi osoby niepełnosprawnej. 

Baseny odkryte - Warszawa 2019: gdzie, od kiedy i jaka cena biletów?

Godziny otwarcia Parku Wodnego Moczydło 2019 - od której, do której czynny?

Wielu mieszkańców stolicy i nie tylko szuka także informacji o godzinach otwarcia Parku Wodnego Moczydło 2019. Kąpielisko w Warszawie czynne jest przez 7 dni w tygodniu w godzinach 9:00 - 19:00.

Basen w Powsinie 2019 - cennik, bilety, godziny otwarcia, informacje

Przypomnijmy, że Park Wodny Moczydło zlokalizowany jest w dzielnicy Wola na terenie osiedla Koło, między ulicami: Deotymy, Górczewską, Prymasa Tysiąclecia i Czorsztyńską (ul. Górczewska 69/73). Dla odwiedzających Park Moczydło w Warszawie przygotowano mnóstwo atrakcji. Można tam znaleźć m.in. basen rekreacyjny, liczne zjeżdżalnie, siatki wspinaczkowe. Z kolei dla najmłodszych przygotowano wodny plac zabaw oraz brodzik dla dzieci. Do dyspozycji gości jest także przestrzeń do gry w siatkówkę, piłkę nożną oraz przestrzeń do opalania z leżakami.

RadioZET.pl/JW

Oceń