Zamknij

Park Wodny Moczydło 2020 - cennik, bilety, godziny otwarcia, adres [WARSZAWA]

02.07.2020 13:57
Park Wodny Moczydło 2020 - cennik, bilety, godziny otwarcia, adres [WARSZAWA]
fot. Piotr Molecki/East News

Park Wodny Moczydło to jedno z chętniej odwiedzanych kąpielisk na terenie Warszawy. Nic dziwnego, w końcu wypoczywający mogą skorzystać z wielu ciekawych atrakcji, m.in. basenów, zjeżdżalni czy wodnego placu zabaw. Szczegółowe informacje na temat biletów, cennika Parku Wodnego Moczydło 2020 i godzin otwarcia, można znaleźć poniżej.

Park Wodny Moczydło - otwarcie 2020, cennik, bilety, godziny otwarcia, adres i inne informacje na temat kąpieliska w Warszawie można znaleźć w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze szczegóły o parku Moczydło.

Park Wodny Moczydło 2020 - cennik. Ile kosztują bilety i gdzie kupić?

Park Wodny Moczydło to jedno z chętniej odwiedzanych kąpielisk na terenie Warszawy. Nic dziwnego, w końcu wypoczywający mogą skorzystać z wielu ciekawych atrakcji, m.in. basenów, zjeżdżalni czy wodnego placu zabaw. Otwarcie Parku Wodnego Moczydło 2020 odbyło się 1 lipca, w związku z czym wiele osób zaczęło szukać w sieci informacji na temat cennika Parku Moczydło 2020 oraz biletów wstępu. Wejściówki można zakupić na terenie kąpieliska oraz poprzez stronę internetową. Poniżej przedstawiamy dokładny cennik Parku Moczydło 2020 (bilet wstępu obowiązuje na jedno wejście, które nie może trwać więcej niż 3 godziny):

  • bilet normalny - 20 zł (z Kartą Warszawiaka - 18 zł),
  • bilet ulgowy - 13,50 zł (z Kartą Młodego Warszawiaka - 12 zł).

Przypomnijmy, że bilet ulgowy do Parku Wodnego Moczydło 2020 przysługuje dzieciom i młodzieży do 26. roku życia z ważną legitymacją szkolną, emerytom, rencistom, osobom niepełnosprawnym oraz opiekunowi osoby niepełnosprawnej. 

Godziny otwarcia Parku Wodnego Moczydło 2020 - od której, do której czynny?

Wielu mieszkańców stolicy i nie tylko szuka także informacji o godzinach otwarcia Parku Wodnego Moczydło 2020. Kąpielisko w Warszawie czynne jest przez 7 dni w tygodniu w godzinach 9:00 - 19:00.

Warto w tym miejscu także wspomnieć, że w 2020 roku zasady działalności Parku Moczydło w Warszawie - w związku z pandemią koronawirusa - uległy zmianie. Jednocześnie na kąpielisku będzie mogło przebywać nie więcej niż 1000 gości. Bilety wstępu natomiast będą obowiązywać na trzygodzinne tury. Pomiędzy każdą z nich będzie odbywała się dezynfekcja obiektu. Ponadto na kąpielisku należy zachować dwumetrowy dystans oraz korzystać z pojemników do dezynfekcji ustawionych wewnątrz obiektów. Poniżej przedstawiamy godziny poszczególnych tur.

  • Pierwsza tura: 9:00 - 12:00,
  • Druga tura: 12:30 - 15:30,
  • Trzecia tura: 16:00 - 19:00.

Przypomnijmy, że Park Wodny Moczydło zlokalizowany jest w dzielnicy Wola na terenie osiedla Koło, między ulicami: Deotymy, Górczewską, Prymasa Tysiąclecia i Czorsztyńską (ul. Górczewska 69/73). Dla odwiedzających Park Moczydło w Warszawie przygotowano mnóstwo atrakcji. Można tam znaleźć m.in. basen rekreacyjny, liczne zjeżdżalnie, siatki wspinaczkowe. Z kolei dla najmłodszych przygotowano wodny plac zabaw oraz brodzik dla dzieci. Do dyspozycji gości jest także przestrzeń do gry w siatkówkę, piłkę nożną oraz przestrzeń do opalania z leżakami.

RadioZET.pl