Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Park of Poland - kiedy otwarcie, cennik i atrakcje parku wodnego pod Mszczonowem

21.05.2019 15:33

Otwarcie Park of Poland, cennik i atrakcje parku wodnego pod Mszczonowem to informacje, które szczególnie interesują mieszkańców okolic i nie tylko. Choć wszystkie szczegóły o największym parku wodnym w tej części Europy nie są jeszcze znane, to już pojawiają się pierwsze informacje. Sprawdzamy, co wiadomo o Park of Poland.

Park of Poland - kiedy otwarcie, cennik i atrakcje parku wodnego pod Mszczonowem fot. SHUTTERSTOCK

Park of Poland - kiedy otwarcie parku wodnego pod Mszczonowem? Gdzie dokładnie będzie się znajdował? Jakie atrakcje przewidziano dla klientów? W jakiej cenie będzie można zakupić bilet? Odpowiadamy na zadawane pytania i sprawdzamy szczegółowe informacje o Park of Poland - otwarcie, cennik i atrakcje.

Kiedy otwarcie Park of Poland i gdzie? [DATA]

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy zastanawiają się, kiedy otwarcie Park od Poland pod Mszczonowem - pojawiły się oficjalne informacje na ten temat. Otwarcie Park of Poland zaplanowane jest na końcówkę 2019 roku. Nie wiadomo jednak jeszcze, w którym dokładnie miesiącu zostanie otwarty park wodny. 

Park of Poland zlokalizowany będzie pod Mszczonowem, a dokładniej w miejscowości Wręcza, niedaleko trasy S8, 40 km od Warszawy. 

Park of Poland - CENNIK. Ile będą kosztować bilety?

Niestety trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Cennik Park of Poland nie został jeszcze udostępniony. Nie wiadomo zatem, gdzie będzie można kupić i ile będą kosztować bilety do Park of Poland. Jeśli tylko pojawią się takie informacje, opublikujemy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Zagłosuj

Wybierasz się do Park of Poland?

Park of Poland pod Mszczonowem - atrakcje

Park of Poland będzie największym parkiem wodnym w tej części Europy i drugim pod względem wielkości parkiem rozrywki na starym kontynencie (zaraz po Disneylandzie). Wśród atrakcji Park of Poland można wymienić m.in.: 32 zjeżdżalnie (w tym 320-metrowa, najdłuższa w Europie), łaźnie termalne, baseny mineralne z wodą drążoną oraz z barem, basen z falami i symulator surfingu, kompleks spa czy 12 saun z różnych stron świata.

W Park of Poland pojawić mają się łącznie cztery bary i pięć restauracji. Wszystko to w tropikalnym ogrodzie z 700 palmami.

RadioZET.pl/warszawa.naszemiasto.pl/JW

Oceń