Zamknij

Partia Biedronia: ZAPISY - jak się zapisać do partii "Wiosna" Roberta Biedronia?

Redakcja
04.02.2019 10:52
Partia Biedronia: ZAPISY - jak się zapisać do partii "Wiosna" Roberta Biedronia?
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/EASTNEWS

Jak się zapisać do partii Biedronia? W niedzielę, 3 lutego 2019 na warszawskim Torwarze podczas konwencji Robert Biedroń zainaugurował działalność nowej partii "Wiosna". Po zapoznaniu się z jej programem oraz postulatami wielu zwolenników Biedronia zaczęło szukać informacji na temat możliwości zapisów do partii. Szczegóły dotyczące wsparcia partii "Wiosna" zamieszczamy poniżej.

Partia Roberta Biedronia - jak się zapisać do partii "Wiosna"? Jak zostać wolontariuszem? Gdzie wysłać zgłoszenie online? Jak wesprzeć nową partię Biedronia? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy najważniejsze informacje.

Jak się zapisać do partii Roberta Biedronia?

Informacji na temat tego, jak się zapisać do partii Biedronia "Wiosna" szuka wielu zwolenników polityka. W niedzielę, 3 lutego 2019 na warszawskim Torwarze podczas konwencji Robert Biedroń zainaugurował działalność nowej partii "Wiosna" i przedstawił jej postulaty. Partia przewiduje zmiany w różnych sferach, m.in. szkolnictwie, prawach kobiet, przedsiębiorczości, emeryturach czy transporcie publicznym. 

» Partia Biedronia - PROGRAM i postulaty partii "Wiosna" Roberta Biedronia «

Partię Biedronia można wesprzeć na kilka sposobów, m.in. finansowo. Aby to zrobić należy wejść na stronę wiosnabiedronia.pl i kliknąć w pomarańczową zakładkę w prawym górnym rogu "Wesprzyj nas". Następnie będziemy mogli wybrać proponowaną odgórnie kwotę do wpłaty lub wpisać własną, którą chcemy przeznaczyć na wsparcie. Znajdziemy tam też szczegółowe informacje na temat tego, na co idą wpłacone przez nas pieniądze (m.in. na działania na rzecz nauki i innowacyjności, ochrona środowiska naturalnego i poszerzanie praw zwierząt, działanie na rzecz realizacji równego statusu oraz przeciwdziałanie dyskryminacji).

» Jaki krytykuje Biedronia za program jego partii «

Ponadto można zapisać się do partii Biedronia jako wolontariusz. Wystarczy wejść na wspomnianą powyżej stronę w zakładkę "Dołącz do nas" i wybrać "Wolontariat". Następnie należy wpisać niezbędne dane osobowe, tj. imię, nazwisko, numer telefonu, kod pocztowy oraz adres e-mail. Trzeba także zaznaczyć, w czym możemy pomóc. Do wyboru jest m.in. organizacja spotkań, pomoc w zarządzaniu social media, udział w akcjach ulicznych, przygotowywanie publikacji czy wsparcie IT. Aby zapisać się do partii Roberta Biedronia jako wolontariusz, należy także napisać kilka zdań o sobie - o doświadczeniach oraz umiejętnościach (200 znaków). 

Partia Biedronia: ZAPISY - jak się zapisać do partii "Wiosna"?

Inną możliwością wsparcia "Wiosny" jest zapisanie się do partii Biedronia i działanie lokalne. Jak to zrobić? To bardzo proste. Musimy wejść na wspomnianą powyżej stronę wiosnabiedronia.pl i w prawym górnym rogu kliknąć "Dołącz do nas". Następnie wybrać opcję "Działaj lokalnie". Strona automatycznie przekieruje nas do formularza, gdzie z listy będziemy musieli wybrać miasto, w którym chcemy pomagać, wypisać nasze niezbędne dane osobowe oraz napisać - jak i  w przypadku wolontariatu - kilka zdań o sobie. 

» Sondaż: PiS może wygrać wybory do PE. Partia Roberta Biedronia na podium « 

Każda wiosna potrzebuje jaskółek. Zostań jedną z nich! Rozbudowa naszych struktur trwa - do wyborów chcemy by Wiosna dotarła do każdego powiatu. By to zrobić, potrzebujemy Twojej pomocy. Wierzysz w solidarne państwo, któremu można zaufać? Uważasz, że każdy ma prawo do decydowania jak chce żyć? Jesteś zdania, że Polska powinna odgrywać ważną rolę w zintegrowanej Unii Europejskiej? Dołącz do naszych struktur! - czytamy na stronie wiosnabiedronia.pl

RadioZET.pl/JW