Zamknij

Paszporty Polityki 2019 - transmisja w TV, online. Gdzie oglądać galę?

Redakcja
08.01.2019 09:52
Paszporty Polityki 2019 - transmisja w TV, online. Gdzie oglądać galę?
fot. Karol Makurat/REPORTER/EASTNEWS

Gdzie oglądać Paszporty Polityki 2019? Długo wyczekiwana gala odbędzie się we wtorek, 8 stycznia. Prestiżowe nagrody zostaną wręczone w kilku kategoriach - film, teatr, literatura, muzyka popularna, muzyka poważna, sztuki wizualne, kultura cyfrowa. Szczegółowe informacje o transmisji telewizyjnej oraz transmisji Paszportów Polityki 2019 online, można znaleźć poniżej.

Paszporty Polityki 2019 - gdzie oglądać galę? O której godzinie transmisja w TV? Czy Paszporty Polityki 2019 będzie można obejrzeć online? Sprawdzamy najważniejsze informacje.

» Złote Globy 2019: WYNIKI. Kto otrzymał statuetkę? [LISTA ZWYCIĘZCÓW] «

Paszporty Polityki 2019: NA ŻYWO - transmisja w TV. O której godzinie?

Paszporty Polityki 2019 odbędą się we wtorek, 8 stycznia. Transmisja Paszportów Polityki 2019 na żywo dostępna będzie w telewizji na kanale TVN. Początek emisji zaplanowany jest na godzinę 20:15. 

Gala wręczenie prestiżowych nagród odbędzie się już po raz 26. Wydarzenie będzie miało miejsce w Tatrze Polskim w Warszawie. Wieczór poprowadzą Grażyna Torbicka oraz Jerzy Baczyński, redaktor naczelny "Polityki".

Paszporty Polityki 2019: online. Gdzie oglądać galę?

Dla wszystkich osób, które o wskazanej porze nie mogą zasiąść przed telewizorami, nie mamy dobrych wiadomości. Paszporty Polityki 2019 online nie będzie można obejrzeć. Transmisja z gali dostępna będzie jedynie w telewizji, na wspomnianym powyżej kanale. 

» Paszporty Polityki 2019: WYNIKI. Kto otrzyma nagrody? [ZWYCIĘZCY] «

Paszporty Polityki to nagrody kulturalne przyznawane przez tygodnik „Polityka” od ponad 20 lat. Otrzymują je polscy artyści, którzy przyczyniają się do przekraczania granic w sztuce. Nominowanych do "Paszportów Polityki 2019" zamieszczamy poniżej. Kto otrzyma prestiżową statuetkę?

  • Film: Agnieszka Smoczyńska, Joanna Kulig i Olga Chajdas
  • Literatura: Łukasz Zawada, Małgorzata Rejmer i Olga Drenda
  • Kultura cyfrowa: panGenerator, Juggler Games i 11 bit studios
  • Teatr: Marta Górnicka, Anna Karasińska i Weronika Szczawińska
  • Muzyka popularna: Krzysztof Zalewski, Dawid Podsiadło i Jan Emil Młynarski
  • Muzyka poważna: Aleksander Nowak, Jakub Józef Orliński i Tomasz Ritter
  • Sztuki wizualne: Rafał Milach, Diana Lelonek i Martyna Czech

RadioZET.pl/JW