Zamknij

Patrycja Markowska - wiek, wzrost, dzieci, mąż. Kim jest uczestniczka "Ameryki Express"?

Paweł Żurek
04.03.2020 14:50
Patrycja Markowska - kim jest uczestniczka "Ameryki Express"? [WIEK, DZIECI, MĄŻ]
fot. Jan Bielecki/East News

Patrycja Markowska będzie uczestniczką drugiej edycji programu "Ameryka Express". Wokalistki nie trzeba przedstawiać nikomu, kto śledzi polski show-biznes - Markowska jest bowiem znana m.in. z solowej twórczości i występów w Tańcu z gwiazdami i Voice of Poland. Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje nt. uczestniczki "Ameryki Express 2": wiek, piosenki, koncerty, dzieci, partner, syn. 

Kim jest Patrycja Markowska? Wiek, piosenki, koncerty, dzieci, partner, syn i inne ważne informacje na temat uczestniki drugiej edycji programu "Ameryka Express", można znaleźć w tym artykule.

Patrycja Markowska z Ameryki Express 2 - kim jest uczestniczka programu?

Patrycja Markowska jest córką Krystyny i Grzegorza Markowskich. Ojcem Markowskiej jest lider i wokalista zespołu Perfect, a matka – zawodową tancerką.

Karierę solową Markowska rozpoczęła od albumu studyjnego Będę silna z 2001 roku. Łącznie wydała 8 albumów, z który dwa uzyskały status platynowej, a jeden złotej płyty.

W 2007 roku zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie „Premiery” oraz nagrodę dziennikarzy na 44. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. 21 marca 2019 otrzymała nagrodę dla „najlepszej wokalistki 2018” w plebiscycie "Płyty Rocku Antyradia 2018”.

Patrycja Markowska w "Ameryce Express 2" wystąpi w parze z  Żanetą Luberą. W programie będą rywalizować m.in. z Grażyną Wolszczak i Filipem Sikorą, Pawłem Delągiem i Dariuszem Lipką czy  Małgorzatą Heretyk i  Ernestem Musiałem.

Ameryka Express 2020: UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy 2. edycja programu? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Patrycja Markowska - wiek, wzrost, dzieci, mąż

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat wieku i wzrostu Markowskiej. Uczestniczka "Ameryki Express 2" urodziła się urodziła się 21 grudnia 1979 w Warszawie. Ma 164 centymetry wzrostu.  

Wokalistka jest związana z aktorem Jackiem Kopczyńskim. Mają syna, Filipa Krystiana.

Zagłosuj

Czy wg. Ciebie Patrycja Markowska ma szanse na wygraną w programie Ameryka Express 2?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PZ