Zamknij

Patrycja Sobolewska - wzrost, wiek, Instagram, rodzice. Kim jest finalistka "Top Model"?

25.11.2020 20:35
Patrycja Sobolewska - Instagram, wzrost, wiek. Sylwetka uczestniczki "Top Model"
fot. TVN / Bartek Krupa

Patrycja Sobolewska jest jedną z trzech finalistów "Top Model". Młoda dziewczyna będzie rywalizowała o zwycięstwo w programie z Mikołajem i Weroniką. Szczegółowe informacje na temat Patrycji z "Top Model" zamieszczamy poniżej.

Patrycja Sobolewska: kim jest finalistka Top Model 11? [WIEK, WZROST]

Patrycja Sobolewska ma 23 lata. Pochodzi z Oćwieka, wsi w woj. kujawsko- pomorskim, gdzie wraz z tatą prowadzi gospodarstwo agroturystyczne. Jest absolwentką protetyki, a obecnie studiuje zarządzanie. Nigdy nie była związana z żadną agencją, choć ma doświadczenie w modelingu. Kocha zwierzęta - ma 2 psy, 2 kozy i kucyka. 

W 2018 roku Patrycja walczyła w polskiej edycji o tytuł Miss Earth Poland 2018. Została wówczas wybrana do grona 14 kandydatek ze wszystkich 1500 zgłoszonych Polek.

Patrycja Sobolewska ma 172 cm wzrostu.

Top Model 2020 - UCZESTNICY: kto bierze udział w 9. edycji programu TVN?

Patrycja Sobolewska: finalistka Top Model

Patrycja Sobolewska jest jedną z trzech uczestników Top Model, których jury wpuściło do finału programu. Oprócz niej w ostatniej rundzie znalazł się też Mikołaj Śmieszek i Weronika KaniewskaDominic D'Angelica został zdyskwalifikowany tuż przed ostatnim odcinkiem.

Patrycja Sobolewska: jak zagłosować na Patrycję Sobolewską w Top Model?

Głos na Patrycję Sobolewską można oddać, wysyłając SMS-a o treści 1 pod numer 7332. 

Koszt SMS-a wysyłanego pod 7322 to 3,69zł z VAT.

Patrycja Sobolewska z Top Model - Instagram

Instagram Patrycji Sobolewskiej (konto: @patrycjaxsobolewska) - obserwuje ponad 191 tys. osób.  

Przypomnijmy,  że po raz kolejny w jury "Top Model" zasiedli: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński. Wszystkich kandydatów wspierać będzie Michał Piróg. W programie pojawi się także wielu ciekawych gości, m.in. aktorka i piosenkarka Julia Wieniawa czy Anna Lewandowska.

"Top Model" to polski program telewizyjny typu reality show, emitowany na antenie TVN od 8 września 2010, oparty na amerykańskim formacie America’s Next Top Model. Do 2013 udział w nim brały tylko kobiety, od 2014 udział mogą brać również mężczyźni.

RadioZET.pl/