Zamknij

Patrycja Zahorska - wzrost, wiek, Instagram. Kim jest zawodniczka MMA FFF?

Jolanta Waligóra
18.12.2019 13:36
Patrycja Zahorska - wzrost, wiek, Instagram. Kim jest zawodniczka MMA FFF?
fot. Youtube/Lady Squat

Patrycja Zahorska to zawodniczka drugiej edycji Free Fight Federation. "Lady Squat", bo tak brzmi jej pseudonim, w drugiej połowie grudnia 2019 zmierzy się w klatce z Karoliną Brzyszczyńską. Przedstawiamy informacje na temat wieku Patrycji Zahorskiej, wzrostu, Instagrama oraz sprawdzamy inne szczegóły na temat zawodniczki MMA FFF.

Kim jest Patrycja Zahorska? Wzrost, wiek, wymiary, Instagram, chłopak, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat zawodniczki MMA FFF, można znaleźć w tym artykule.

Patrycja Zahorska z FFF - kim jest zawodniczka?

Patrycja Zahorska to zawodniczka sportów sylwetkowych. Obecnie studiuje oraz pracuje jako trenerka personalna. Przez lata profesjonalnie uprawiała liczne dyscypliny - siatkówkę, balet, crossfit oraz lekkoatletykę. Jaka sama o sobie pisze, sport, który pokochałam to kulturystyka i fitness.

Patrycja Zahorska może poszczycić się wieloma prestiżowymi nagrodami. Niewątpliwie do jej największych osiągnięć można zaliczyć zdobycie Mistrzostwa Polski, złotego medalu na Diamond Cup oraz IV miejsca na Mistrzostwach Europy w kategorii Bikini Fitness. 

Jestem życiową optymistką. Zarażam uśmiechem i zachęcam ludzi do podejmowania aktywności fizycznej. (...) Stawiam na nieustanny rozwój, samokształcenie i realizacje marzeń - pisze o sobie Patrycja Zahorska na swoim blogu ladysquat.pl.

Patrycja Zahorska na gali Free Fight Federation 2 zmierzy się z Karoliną Brzyszczyńską. Ponadto podczas sportowego wydarzenia wystąpią m.in. Piotr Świerczewski, Damian Osytek,  Paweł Trybała, Klaudia Pawicka, DJ Decks oraz Justyna Haba.

FFF 2 - WALKI. Kto będzie walczyć na gali Free Fight Federation? [KARTA WALK]

 

Patrycja Zahorska - WZROST, wiek, wymiary, waga, Instagram

Informacje na temat wzrostu Patrycji Zahorskiej szczególnie interesują wiele osób. Zawodniczka MMA FFF mierzy około 175 cm. Także wiek Patrycji Zahorskiej poszukiwany jest przez wielu fanów sportsmenki. Kobieta w 2019 roku skończyła 22 lata. 

Na próżno jednak szukać w sieci informacji na temat wymiarów i wagi zawodniczki Free Fight Federation 2.

Patrycja Zahorska na Instagramie figuruje pod nazwą: ladysquat. Obecnie obserwuje ją ponad 58 tysięcy osób.

RadioZET.pl/JW