Zamknij

Patryk Woźniak - kim jest uczestnik FAME czy SHAME? [INSTAGRAM, WIEK]

25.06.2020 15:28
Patryk Woźniak - kim jest uczestnik FAME czy SHAME? [INSTAGRAM, WIEK]
fot. Instagram / @xpatlyk

Kim jest Patryk Woźniak, jeden z uczestników nowego programu FAME czy SHAME? W poniższym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje na jego temat, m.in. ile lat ma Patryk Woźniak, Instagram i inne konta w mediach społecznościowych oraz co warto o nim wiedzieć przed premierą pierwszego odcinka.

Patryk Woźniak - kim jest uczestnik FAME czy SHAME? Instagram, wiek, wzrost i inne informacje o jednym z uczestników nowego programu na Player.pl zebraliśmy w poniższym artykule.

Patryk Woźniak - kim jest uczestnik FAME czy SHAME? [WIEK]

Jeden z uczestników FAME czy SHAME, Patryk Woźniak ma 22 lata. Pochodzi z Katowic. Jak czytamy w informacjach na jego temat, w przeszłości chciał zostać profesjonalnym piłkarzem, ale kontuzja przekreśliła jego szanse na karierę. Jak na razie w sieci nie znajdziemy więcej szczegółów, m.in. jaki jest wzrost Patryka Woźniaka. Pozostałe informacje o uczestnikach będzie można poznać w poszczególnych odcinkach.

Jak dowiadujemy się ze strony internetowej, do programu FAME czy SHAME zaproszono ściśle wyselekcjonowaną grupę popularnych twórców, idoli młodego pokolenia. Uczestnikami programu oprócz Patryka Woźniaka są: Ange-Sophie Reich, Łukasz "Blondino" Książkiewicz, Filip Zabielski, Michał Gała, Klaudia Bieszcz, Marta RentelKinga Kostrzewa, Ange-Sophie Reich, Jan Marciniak, Klaudia Bieszcz i Weronika "Wero" Piątek.

FAME czy SHAME: Patryk Woźniak - Instagram, media społecznościowe

Uczestnik FAME czy SHAME Patryk Woźniak to przede wszystkim youtuber, influencer. Udziela się również na Instagramie. Poniżej zamieszczamy linki do poszczególnych kont w mediach społecznościowych, gdzie można go znaleźć.

FAME czy SHAME to nowy program Player Original, dostępny tylko w serwisie VOD player.pl. Jak czytamy w oficjalnym opisie serii, dziesięciu najpopularniejszych idoli młodego pokolenia - znanych z portali takich jak TikTok, Instagram i YouTube - spędzi razem 8 tygodni w wilii w Konstancinie. Codziennie staną przed nowymi wyzwaniami, których wynik zdecyduje, kto następny dzień spędzi w grupie FAME - otoczony przywilejami i luksusami, a kto w przegranej - SHAME - pozbawiony wygód.

Wykonywanie zadań będą utrudniać goście - znane osobowości mediów i telewizji, które znienacka zapukają do drzwi domu. Ten, kto pod koniec dwóch miesięcy zdobędzie najwięcej punktów, ma szansę zgarnąć nagrodę główną, która jeszcze pozostaje tajemnicą. Szanse na zwycięstwo do samego końca ma każdy z uczestników, ponieważ na ostatniej prostej karta może się odwrócić, a to wszystko za sprawą widzów.

Prowadzącymi programu FAME czy SHAME zostali Saszan i Danny Ferreri. To oni będą wspierać uczestników podczas przygody w programie. Każdego dnia powierzą bohaterom programu kolejne zadanie do wykonania oraz poinformują ich o tym, jakie czekają na nich niespodzianki.

RadioZET.pl/mat. prasowe