Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Paul McCartney w Polsce 2018 - bilety, data i miejsce koncertu

20.07.2018 12:00

Paul McCartney w Polsce w 2018 roku! Będzie to drugi koncert brytyjskiego artysty w naszym kraju i zarazem pierwszy w Krakowie. Polska będzie jednym z miejsc, które odwiedzi w ramach trasy koncertowej „Freshen Up”, która rozpoczyna się we wrześniu w Kanadzie. Kiedy i gdzie koncert Paula McCartneya w Polsce? Przedstawiamy datę, miejsce i sprawdzamy, kiedy bilety trafią do sprzedaży i w jakiej będą cenie.

Paul McCartney w Polsce 2018 - bilety, data i miejsce koncertu fot. STR/AFP/EASTNEWS

Bilety na koncert Paula McCartneya w Polsce w 2018 już są w sprzedaży. Wszystkie informacje o wejściówkach oraz dacie i miejscu koncertu legendarnego muzyka znajdziecie w tym artykule.

» Twenty One Pilots w Polsce 2019 - bilety, miejsce i data koncertu «

Gdzie i kiedy Paul McCartney w Polsce 2018? [DATA, MIEJSCE]

Paul McCartney w Polsce w 2018 roku pojawi się pierwszy raz od pięciu lat! Artysta gościł w naszym kraju na koncercie w Warszawie w 2013 roku w ramach trasy "Out There". Teraz wykonawca wystąpi w Krakowie. Koncert Paula McCartneya 2018 będzie mieć miejsce na Tauron Arena Kraków. Muzyczne wydarzenie zaplanowane jest na poniedziałek, 3 grudnia.

Paul McCartney w Polsce pojawi się w ramach trasy koncertowej „Freshen Up”, która rozpoczyna się we wrześniu w Kanadzie. Będzie to pierwsza trasa Paula od czasu „One On One Tour”, podczas której koncertów artysty w latach 2016-2017 wysłuchało około 2 mln fanów. Jest to również pierwsza trasa koncertowa, która rozpocznie się po premierze nowego albumu „Egypt Station”, który będzie wydany 7 września nakładem Capitol Records.

Zagłosuj

Wybierasz się na koncert Paula McCartneya?

„Odwiedzanie nowych miejsc to zawsze świetna zabawa! To bardzo ekscytujące doświadczenie, które pomaga zachować świeżość umysłu. Zawsze chciałem zobaczyć Kraków, ponieważ słyszałem o nim wiele wspaniałych rzeczy. Świetnie się bawiliśmy podczas naszej ostatniej podróży do Polski, więc wiemy, że będzie to kolejna wyjątkowa noc dla nas. Nie możemy się doczekać powrotu -  Get ready to rock Poland!” - mówi Paul McCartney.

Paul McCartney w Polsce 2018: BILETY - od kiedy w sprzedaży i gdzie kupić? [CENA]

Bilety na koncert Paula McCartneya w Krakowie 2018 trafią do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu! To dobra wiadomość dla wszystkich fanów brytyjskiego artysty. Wejściówki będzie można nabyć za pośrednictwem strony: LiveNation.pl. Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl odbędzie się w czwartek, 19 lipca w godzinach od 10:00 do 20:00. Z kolei regularna sprzedaży biletów na Paula McCartneya rozpocznie się w piątek, 20 lipca o 12:00. 

Ceny biletów na Paula McCartneya rozpoczynać się będą od 279 zł.

» BeMy - kim są polscy supporterzy koncertu Eda Sheerana w Polsce 2018? «

RadioZET.pl/JW

Oceń