Zamknij

Paula Rakowska z Down the road 2 - kim jest uczestniczka programu i ile ma lat?

15.01.2021 13:48
Paula Rakowska z Down the road 2 - kim jest uczestniczka programu i ile ma lat?
fot. TVN / M.WOJTAL

Paula Rakowska to uczestniczka drugiej edycji programu "Down the road. Zespół w trasie". Jak czytamy w opisie bohaterki show, jest feministką, walczącą o prawa kobiet. Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Paula Rakowska i ile ma lat, można znaleźć poniżej. 

Kim jest Paula Rakowska z "Down the road 2"? Wiek, pasja, hobby, życie prywatne oraz inne szczegółowe informacje na temat bohaterki drugiej edycji programu, można znaleźć w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze szczegóły o uczestniczce.

Paula Rakowska z Down the road 2 - kim jest i ile ma lat? [WIEK]

Uczestniczka "Down the road" Paula Rakowska pochodzi z Bydgoszczy. To intelektualistka, feministka walczącą o prawa kobiet. Spokojna, dobrze zorganizowana i opanowana. Ostrożnie podchodzi do nowo poznanych osób i potrzebuje czasu, żeby komuś zaufać. Marzy o wyprowadzce z domu, usamodzielnieniu i założeniu rodziny. Paula pisze książki erotyczne oraz kryminały. Fanka Marysi Sadowskiej, bardzo chciałaby zostać reżyserką i muzykiem.

Wiele osób szuka także w sieci szczegółów dotyczących wieku Pauli Rakowskiej. Uczestniczka programu ma 28 lat.

Down the road. Zespół w trasie 2 - kiedy oglądać nowe odcinki programu?

Premiera 2. sezonu "Down the road" odbyła się w niedzielę 10 stycznia 2021 roku w internetowym serwisie Player.pl. Pierwszy odcinek został udostępniony bezpłatnie, a w każdą niedzielę w serwisie pojawiać się będą dwa odcinki programu.

Down the road 2 - UCZESTNICY: kto wystąpi i kiedy premiera drugiego sezonu programu?

W tym niełatwym roku udało się zrealizować drugi sezon wyjątkowego programu. „Down the road” to fantastyczny projekt, który chwyta za serce i zaraża optymizmem. Cieszę się, że tym razem premierowe odcinki pokażemy właśnie w Playerze. Jestem przekonany, że tej zimy bohaterowie ponownie dostarczą wszystkim wielu wzruszeń - komentuje Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl. 

RadioZET.pl/mat.prasowe