Zamknij

Paulina Krupińska: kim jest gość Kuby Wojewódzkiego 17.04.?

Redakcja
17.04.2018 13:47
Paulina Krupińska: kim jest gość Kuby Wojewódzkiego?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Paulina Krupińska będzie gościem "Kuby Wojewódzkiego". Polska modelka zasiądzie na słynnej kanapie "Króla TVN-u" razem z popularnym zespołem "Nocny Kochanek". Odcinek z udziałem gwiazd wyemitowany zostanie we wtorek, 17 kwietnia.

Paulina Krupińska będzie gościem Kuby Wojewódzkiego 17.04. Kim jest polska modelka? Sprawdzamy najważniejsze informacje - wiek, wzrost, mąż, dzieci, Instagram, Mali Giganci.

» Żona Sławomira Zapały - ile ma lat i kim jest Magdalena Kajrowicz? «

» Marcin Różalski: kim jest gość Wojewódzkiego 10.04.? [Żona, Fundacja, KSW] «

Paulina Krupińska: kim jest gość Wojewódzkiego 17.04.? [wiek, mąż, dzieci, Mali Giganci]

Paulina Krupińska urodziła się 22 czerwca 1987 roku w Piastowie (w tym roku skończy 31 lat). Z wykształcenia jest pedagogiem, ukończyła studia na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Krupińska w 2004 roku zajęła pierwsze miejsce w konkursie Foto Models Poland. Z kolei osiem lat później, w 2012 roku zdobyła tytuł Miss Mazowsza, a następnie wygrała wybory Miss Polonia, w związku z czym reprezentowała Polskę w wyborach Miss Universe 2013.

Tytuł Miss Polonia 2012 przyniósł Paulinie Krupińskiej niemałą popularność. W 2013 roku była jedną z prowadzących program "Pytanie na śniadanie", który emitowany jest na antenie TVP 2. Od 2014 roku prowadzi program Klinika urody, który można oglądać na TVN Style. Polska modelka została także trenerką w 3. sezonie programu "Mali Giganci". 

Prywatnie Paulina Krupińska związana jest z polskim wokalistą, muzykiem i skrzypkiem, Sebastianem Karpielem-Bułecką. Ma z nim dwoje małych dzieci - córkę Antoninę oraz syna Jędrzeja. Wiele osób zastanawia się także, czy Paulina Krupińska ma Instagrama. Modelkę na platformie znajdziemy pod nazwą: pkrupinska.

» Wiktoria Gąsiewska: wiek, chłopak - kim jest gość Wojewódzkiego 3.04.? «

» Ewa Błachnio: kim jest gość Wojewódzkiego 10.04.? [Mąż, wiek, kabaret] «

Paulina Krupińska u "Kuby Wojewódzkiego" 17.04. - kiedy i gdzie oglądać?

Paulina Krupińska razem z "Nocnym Kochankiem" pojawią się u "Kuby Wojewódzkiego" we wtorek, 17 kwietnia. Odcinek z udziałem polskiej modelki wyemitowany zostanie o godzinie 22:30 na kanale TVN. Wszystkie osoby, które w tym czasie nie mogą zjawić się przed telewizorem, mogę obejrzeć "Kubę Wojewódzkiego" online na internetowej platformie player.pl.

RadioZET.pl/JW