Zamknij

Paulina Krupińska - wiek, wzrost, ślub, mąż, dzieci, Insta: kim jest prowadząca DDTVN?

30.11.2020 09:32
Paulina Krupińska - wiek, wzrost, ślub, mąż, dzieci, Insta: kim jest prowadząca DDTVN?
fot. Instagram.com/pkrupinska/

Paulina Krupińska to nowa prowadząca program "Dzień Dobry TVN". To modelka i prezenterka telewizyjna, która w 2012 roku wygrała wybory Miss Polonia. Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Paulina Krupińska, jej wiek, wzrost, mąż, dzieci, Instagram itd., można znaleźć poniżej.

Kim jest Paulina Krupińska? Wiek, wzrost, ślub, mąż, dzieci, rodzice, Instagram, Miss, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat nowej prowadzącej programu "Dzień Dobry TVN", zamieszczamy w tym artykule.

Paulina Krupińska w Dzień Dobry TVN - kim jest prowadząca?

Paulina Krupińska urodziła się w Piastowie. Z wykształcenia jest pedagogiem. W 2012 roku modelka zdobyła tytuł Miss Mazowsza, a później wygrała wybory Miss Polonia, dzięki czemu reprezentowała Polskę w wyborach Miss Universe 2013.

Paulina Krupińska jest także prezenterką telewizyjną. Na swoim koncie ma prowadzenie oraz współprowadzenie takich programów jak "Klinika urody", "Wychować i nie zwariować, "Pytanie na śniadanie" czy "Sekrety Doliny Inków". Z kolei od marca 2020 roku modelka będzie jedną z prowadzących poranny program "Dzień Dobry TVN". Paulina Krupińska występować będzie razem z dziennikarzem Damianem Michałowskim.

Warto także wspomnieć, że Paulina Krupińska występowała w pierwszej edycji programu TVP "Dance, Dance, Dance". Jej taneczna parą była aktorka Klaudia Halejcio.

Paulina Krupińska - wiek, wzrost, mąż, ślub, dzieci, Instagram

Wielu fanów modelki szuka także w sieci informacji na temat wieku Pauliny Krupińskiej i wzrostu. Prezenterka urodziła się 22 czerwca 1987 roku, więc w 2020 skończy 33 lata. Mierzy około 178 cm.

Mężem Pauliny Krupińskiej jest muzyk Sebastian Karpiel-Bułecka. Para wzięła ślub w lipcu 2018 roku. Mają dwoje dzieci - córkę Antoninę (ur. 2015) oraz syna Jędrzeja (ur. 2017).

Paulina Krupińska na Instagramie figuruje pod nazwą: pkrupinska. Obecnie obserwuje ją ponad 290 tysięcy osób.

RadioZET.pl/JW