Zamknij

Paulina Ochocka z Down the road 2 - kim jest uczestniczka programu? [WIEK]

15.01.2021 14:06
Paulina Ochocka z Down the road 2 - kim jest uczestniczka programu? [WIEK]
fot. TVN/M.Wojtal

Paulina Ochocka to jedna z uczestniczek drugiej edycji programu "Down the road. Zespół w trasie". Jak czytamy w opisie bohaterki show, jest wesoła, lubi żartować, ale jest też wrażliwa i empatyczna. Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Paulina Ochocka i ile ma lat, można znaleźć poniżej.  

Kim jest Paulina Ochocka z "Down the road 2"? Wiek, pasja, hobby, życie prywatne oraz inne szczegółowe informacje na temat bohaterki drugiej edycji programu, można znaleźć w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze szczegóły o uczestniczce.

Paulina Ochocka z Down the road 2 - kim jest i ile ma lat? [WIEK]

Uczestniczka "Down the road. Zespół w trasie" Paulina Ochocka pochodzi z Błonia pod Warszawą. Ze względu na swoje predyspozycje kierownicze, w programie została okrzyknięta „Szefową”. Paulina to pozytywny łobuz, dziewczyna-kumpel do tańca i do różańca. Bardzo wesoła, ma charakterystyczny śmiech - lubi żartować, ale jest też bardzo wrażliwa i empatyczna, zawsze spieszy z pomocą i radą. Tańczy zumbę, pomaga mamie w zakładzie fryzjerskim, ma czerwone włosy, gdyż stylizuje się na Rihannę.

Wiele osób zastanawia się także, ile lat ma Paulina Ochocka. Uczestniczka "Down the road" ma 28 lat.

Down the road. Zespół w trasie 2 - kiedy oglądać nowe odcinki programu?

Premiera 2. sezonu "Down the road" odbyła się w niedzielę 10 stycznia 2021 roku w internetowym serwisie Player.pl. Pierwszy odcinek został udostępniony bezpłatnie, a w każdą niedzielę w serwisie pojawiać się będą dwa odcinki programu.

Down the road 2 - UCZESTNICY: kto wystąpi i kiedy premiera drugiego sezonu programu?

W tym niełatwym roku udało się zrealizować drugi sezon wyjątkowego programu. „Down the road” to fantastyczny projekt, który chwyta za serce i zaraża optymizmem. Cieszę się, że tym razem premierowe odcinki pokażemy właśnie w Playerze. Jestem przekonany, że tej zimy bohaterowie ponownie dostarczą wszystkim wielu wzruszeń - komentuje Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl. 

RadioZET.pl/mat.prasowe