Zamknij

Paulina Pigan z Down the road 2 - kim jest uczestniczka programu i ile ma lat?

12.01.2021 14:26
Paulina Pigan z Down the road 2 - kim jest uczestniczka programu i ile ma lat?
fot. TVN / M.WOJTAL

Paulinka Pigan to uczestniczka drugiej edycji programu "Down the road. Zespół w trasie". Bohaterka show na co dzień mieszka w Rudzie Śląskiej i - jak czytamy w jej opisie - bardzo szybko nawiązuje nowe znajomości. Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Paulina Pigan i ile ma lat, można znaleźć poniżej.

Kim jest Paulina Pigan z "Down the road 2"? Wiek, pasja, hobby, życie prywatne oraz inne szczegółowe informacje na temat bohaterki drugiej edycji programu, można znaleźć w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze szczegóły o uczestniczce.

Paulinka Pigan z Down the road 2 - kim jest uczestniczka programu? [WIEK]

Uczestniczka "Down the road. Zespół w trasie 2" Paulina Pigan na co dzień mieszka w Rudzie Śląskiej. Bardzo szybko nawiązuje nowe znajomości, jest otwarta, towarzyska i imprezowa. Dziewczyna uwielbia być w centrum uwagi i jak na prawdziwą Ślązaczkę przystało lubi śląskie jedzenie. Uwielbia biżuterię i cekiny, tańczy zumbę i kibicuje Górnikowi Zabrze. Chciałaby zostać stylistką paznokci. Marzy również o karierze aktorskiej, a kamery to jej żywioł.

Wiele osób szuka także informacji na temat tego, ile lat ma Paulina Pigan. Uczestniczka "Down the road" ma 22 lata.

Down the road. Zespół w trasie 2 - kiedy oglądać nowe odcinki programu?

Premiera 2. sezonu "Down the road" odbyła się w niedzielę 10 stycznia 2021 roku w internetowym serwisie Player.pl. Pierwszy odcinek został udostępniony bezpłatnie, a w każdą niedzielę w serwisie pojawiać się będą dwa odcinki programu.

Down the road 2 - UCZESTNICY: kto wystąpi i kiedy premiera drugiego sezonu programu?

W tym niełatwym roku udało się zrealizować drugi sezon wyjątkowego programu. „Down the road” to fantastyczny projekt, który chwyta za serce i zaraża optymizmem. Cieszę się, że tym razem premierowe odcinki pokażemy właśnie w Playerze. Jestem przekonany, że tej zimy bohaterowie ponownie dostarczą wszystkim wielu wzruszeń - komentuje Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl. 

RadioZET.pl