Zamknij

Paulina Sykut-Jeżyna: wiek, wzrost, mąż, Instagram. Kim jest dziennikarka i prezenterka?

31.12.2020 09:16
Paulina Sykut-Jeżyna: wiek, wzrost, mąż, Instagram. Kim jest dziennikarka i prezenterka?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Paulina Sykut-Jeżyna to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która obecnie związana jest z Telewizją Polsat. Szczegółowe informacje na temat wieku Pauliny Sykut-Jeżyny, wzrostu, męża oraz kariery, można znaleźć poniżej.

Kim jest Paulina Sykut-Jeżyna? Wiek, wzrost, mąż, dzieci, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne informacje na temat polskiej dziennikarki i prezenterki telewizyjnej, można znaleźć w tym artykule.

Kim jest Paulina Sykut-Jeżyna, dziennikarka i prezenterka telewizyjna?

Paulina Sykut-Jeżyna urodziła się w Puławach. Studiowała kulturoznawstwo na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej oraz dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Od dzieciństwa związana była z muzyką. Śpiewała w chórze kościelnym, była wokalistką trio ER-EL-KI i wystąpiła w drugiej edycji programu "Idol". Na swoim koncie ma wiele muzycznych nagród, m.in. zajęła pierwsze miejsce w Przeglądzie Poezji Śpiewanej i Piosenki Autorskiej Wyśpiewać Poezję w Lublinie.

Telewizyjna kariera Pauliny Sykut-Jeżyny zaczęła się w 2003 roku, kiedy to zaczęła prowadzić Muzyczne listy w TV4. Ponadto współprowadziła programy "Must be the music. Tylko muzyka", "Się kręci" oraz wiele plenerowych imprez masowych jak chociażby "Sylwestrową Moc Przebojów w Polsacie" czy "Piknik Country Mrągowo".

Obecnie Paulina Sykut-Jeżyna prezentuje prognozę pogody w Telewizji Polsat oraz - razem z Krzysztofem Ibiszem - prowadzi program "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

Paulina Sykut-Jeżyna będzie jedną z prowadzących Sylwestra z Polsatem 2020/21. Oprócz niej zabawę noworoczną prowadzić będą: Krzysztof Ibisz, Rafał Maserak i Karolina Gilon.

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała się bez makijażu. "Naturalnie pięknie" [FOTO]

Paulina Sykut-Jeżyna: wiek, wzrost, mąż, dzieci, Instagram, życie prywatne

Dziennikarka ma dwóch braci - starszego Sebastiana i młodszego Łukasza. Urodziła się 7 stycznia 1981 roku, więc w 2020 skończyła 39 lat. Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat wzrostu Pauliny Sykut-Jeżyny. Prezenterka telewizyjna mierzy około 162 cm.

Paulina Sykut w bikini. Dziennikarka pokazała zdjęcie z nadmorskiego wypoczynku [FOTO]

Mężem Pauliny Sykut-Jeżyny jest przedsiębiorca Piotr Jeżyna. Para pobrała się w 2011 roku, po kilkunastu latach związku. W 2016 roku na świat przyszło pierwsze dziecko Pauliny Sykut-Jeżyny - córka Róża.

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała córeczkę. Pozują w maseczkach ochronnych

Paulina Sykut-Jeżyna na Instagramie figuruje pod nazwą: paulinasykutjezyna. Dziennikarkę obserwuje ponad 320 tysięcy osób.

RadioZET.pl