Zamknij

Paweł Grigoruk - Big Brother: kim jest uczestnik programu i chłopak Justyny Żak?

Jolanta Waligóra
29.04.2019 10:46
Paweł Grigoruk - Big Brother: kim jest uczestnik programu i chłopak Justyny Żak?
fot. Instagram.com/bigbrother.tvn7

Kim jest Paweł Grigoruk? Nowy uczestnik "Big Brothera" oficjalnie dołączył do programu w niedzielę, 28 kwietnia. Zarówno dla widzów, jak i mieszkańców Domu Wielkiego Brata jest to niemałe zaskoczenie - w końcu jest to chłopak Justyny Żak, innej uczestniki reality show. Szczegółowe informacje o Pawle Grigoruku z "Big Brothera" 2019 można znaleźć poniżej.

Kim jest Paweł Grigoruk? "Big Brother" 2019, wiek, Youtube, kariera, życie prywatne i inne informacje na temat uczestnika programu i chłopaka Justyny Żak, można znaleźć w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze informacje o nowym mieszkańcu Domu Wielkiego Brata.

Paweł Grigoruk - Big Brother: kim jest uczestnik programu?

Nowa edycja polskiej wersji "Big Brothera" powróciła na ekrany po 10 latach przerwy. Pierwszy odcinek wyemitowany został 17 marca. Od tamtej pory z programem pożegnało się dziewięcioro uczestników - kilku przegrało w głosowaniu widzów, jeden został karnie wyrzucony, a dwóch odeszło dobrowolnie. Internauci zaczęli obawiać się, że już niebawem nikt nie zostanie w programie. Producenci jednak zadecydowali, że co jakiś czas do Domu Wielkiego Brata wchodzić będą nowe osoby. W niedzielę, 28 kwietnia oficjalnie zaprezentowany został kolejny uczestnik "Big Brothera", Paweł Grigoruk

Wejście mężczyzny do programu spotkało się z dużym odzewem ze strony widzów. Nic dziwnego - w końcu uczestnik "Big Brothera" Paweł Grigoruk to chłopak Justyny Żak, innej mieszkanki Domu Wielkiego Brata. Pojawiały się komentarze, że reality show jest ustawione, a Justyna faworyzowana. Inni natomiast popierają pomysł producentów programu i zadowoleni są z decyzji o pojawieniu się nowego uczestnika "Big Brothera" Pawła Grigoruka.

Big Brother 2019 - UCZESTNICY. Kto występuje w nowej edycji? [ZDJĘCIA]

Paweł Grigoruk z "Big Brothera" - kim jest chłopak Justyny Żak?

Uczestnik "Big Brothera" 2019 Paweł Grigoruk ma 34 lata i pochodzi z Białegostoku. Wielu widzów może kojarzyć go przede wszystkim z Youtube - Paweł Grigoruk na platformie występuje pod pseudonimem "Pa na to". Na wspomnianym serwisie ma ponad 45 000 subskrypcji, a na Instagramie, gdzie działa pod tą samą nazwą, obserwuje go blisko 22,5 tys. osób. Mężczyzna jest weganinem. W przeszłości nowy uczestnik programu pracował w klubach, ale był też barmanem, fotografem oraz menadżerem. Jak już wspominaliśmy powyżej - dziewczyną Pawła Grigoruka jest Justyna Żak, inna uczestniczka "Big Brothera" 2019.

RadioZET.pl/JW