Zamknij

Paweł z „Rolnik szuka żony”. Sylwetka uczestnika programu TVP [WIEK, KONTAKT]

15.09.2020 11:00
Paweł z „Rolnik szuka żony”. Sylwetka uczestnika programu TVP [WIEK, KONTAKT]
fot. TVP/ Rolnik szuka żony/ materiały prasowe TVP

Paweł, hodowca z woj. dolnośląskiego, jest jednym z sześciu uczestników programu TVP „Rolnik szuka żony”. Jak sam stwierdził, dzięki udziałowi w reality-show chce odnaleźć kobietę, z którą zwiąże się na stałe. U nas znajdziecie sylwetkę uczestnika „Rolnika”.

Paweł z „Rolnik szuka żony”. Sylwetka uczestnika programu TVP [WIEK]

Paweł ma 38 lat i hoduje krowy szkockie. Pomysł na zajmowanie się tymi zwierzętami powstał, gdy uczestnik "Rolnika" przebywał w Danii. Jak zdradził, od tamtej pory zaczął zgłębiać wiedzę o tej rasie, wrócił do Polski i założył hodowlę.

Paweł mieszka w województwie dolnośląskim. Ma dwóch braci, a jego rodzice prowadzą zajazd.  Uczestnik "Rolnika" twierdzi, że jest introwertykiem, ale ma wielu dobrych znajomych i stara się pielęgnować te relacje. 38-latek interesuje się sportem, trenował lekkoatletykę, codziennie biega i bierze udział w maratonach. Występował już w telewizji - był uczestnikiem programu „Wyspa przetrwania”. 

Rolnik szuka żony 7 - POWTÓRKI: kiedy, gdzie oglądać w TV i online?

Rolnik szuka żony 7 - UCZESTNICY: kim są bohaterowie show TVP? Kiedy emisja w TV? [PREMIERA]

Paweł: sylwetka uczestnika programu TVP „Rolnik szuka żony”. Co o nim wiadomo?

Paweł planuje budowę domu i chciałby założyć już rodzinę, w tym trójkę dzieci. Jak stwierdził, zależy mu też, aby jego przyszła wybranka była od niego młodsza lub w podobnym wieku. - Powinna mieć też własne pasje, ale miło by mu było, gdyby interesowała się tym, co on robi i od czasu do czasu zechciała mu w tym pomóc. Ideał to szczupła, pełna pozytywnej energii wysportowana i szczera dziewczyna, gotowa na przeprowadzkę - zdradził uczestnik "Rolnika". Paweł uważa, że oczywiście łatwiej byłoby związać się z kobieta z czystą kartą, ale każdy ma u niego szansę – przeszłość partnerki niczego nie przesądza.

Paweł: uczestnik „Rolnik szuka żony” [KONTAKT]

Wszystkie kobiety, które chcą skontaktować się z  Pawłem mogą zarejestrować się na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl i wysłać list ze zdjęciem na adres: skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121, z dopiskiem „Paweł”.

Rolnik szuka żony: Duże zmiany w programie. Widzowie będą zawiedzeni?

Rolnik szuka żony 7 - kiedy emisja w TV? [2020]

Program "Rolnik szuka żony" jest emitowany w niedziele w TVP 1 o godz. 21. 

Powtórki odcinków programu będą emitowane co tydzień, w każdą sobotę, około godziny 16:00 w telewizyjnej "Jedynce".

Rolnik szuka żony: uczestnicy

W programie TVP bierze udział pięciu uczestników:

RadioZET.pl/TVP/PAB