Zamknij

Paznokcie hybrydowe na jesień i zimę - jakie kolory i wzory? [TRENDY, INSPIRACJE]

Jolanta Waligóra
24.10.2019 15:38
Paznokcie hybrydowe na jesień i zimę - jakie kolory i wzory? [TRENDY, INSPIRACJE]
fot. SHUTTERSTOCK

Paznokcie hybrydowe na jesień i zimę 2019/20 to temat, na który informacji poszukuje wiele osób. Nic dziwnego, w końcu mówi się, że dłonie to wizytówka kobiety, dlatego każda z nas chce znać najmodniejsze trendy tego sezonu. Sprawdzamy, jakie wzory i kolory na paznokciach hybrydowych na jesień i zimę sprawdzą się najlepiej.

Paznokcie hybrydowe jesienne i zimowe 2019/20 - trendy, wzory, kolory, inspiracje. Jakie paznokcie będą modne w tym sezonie? Jakie kolory będą hitem jesieni i zimy? Co warto wiedzieć o trendach w tym sezonie? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy najlepsze wzory i kolory na paznokcie hybrydowe na jesień i zimę.

Paznokcie hybrydowe na jesień i zimę - najlepsze kolory [TRENDY]

Wraz z pojawieniem się pierwszych chłodniejszych dni wiele kobiet poszukuje w sieci inspiracji na paznokcie hybrydowe na jesień i zimę. Nic dziwnego, w końcu mówi się, że dłonie to wizytówka kobiety, dlatego każda z nas chce znać najmodniejsze trendy tego sezonu. W jesiennych i zimowych miesiącach zdecydowana większość osób stawia na bardziej stonowane kolory. Kobiety decydują się przede wszystkim na beże i brudne róże. 

Paznokcie hybrydowe - jak zrobić samemu w domu krok po kroku? [INSTRUKCJA]

Innym równie popularnym kolorem paznokci hybrydowych na jesień i zimę są wszelkie odmiany ponadczasowej czerwieni. W tych miesiącach doskonale sprawdzi się zarówno krwista czerwień, jak i bordo czy kolor wina. Niektóre osoby stawiają na klasykę i decydują się na zrobienie wszystkich paznokci w jednym kolorze. Inne kobiety natomiast, aby trochę urozmaicić, dodają złote lub inne błyszczące elementy lub wzorki.

Paznokcie hybrydowe - jesień i zima: inspiracje, wzorki, kolory, trendy

Modnym kolorem jesiennych i zimowych paznokci hybrydowych jest także niebieski. Mowa tu przede wszystkim o jego ciemniejszych odcieniach - granatach. Wiele kobiet kolor ten decyduje się połączyć ze srebrnymi dodatkami. Ponadto w tym sezonie popularne są także czarne paznokcie, które z kolei doskonale sprawdzą się ze złotym lub białym wzorkiem. 

Jeśli chodzi o wybór koloru paznokci hybrydowych na jesień i zimę, to warto także pomyśleć o szarym, fioletowym lub brązowym. Niektórzy decydują się także na dodanie brokatu. Świecące elementy będą doskonałym przełamaniem jednolitego koloru. Ponadto wiele kobiet na jesień i zimę decyduje się na przyozdobienie paznokci różnorakimi wzorkami. Najczęściej są to kwiaty, dynie lub liście.

A Ty, który trend na paznokciach 2019/20 na jesień i zimę wybierzesz?

RadioZET.pl/JW