Zamknij

Peaky Blinders, sezon 5 - kiedy premiera S05E01 i kolejnych odcinków i gdzie obejrzeć serial?

Jolanta Waligóra
19.09.2019 11:33
Peaky Blinders, sezon 5 - kiedy premiera S05E01 i kolejnych odcinków i gdzie obejrzeć serial?
fot. Youtube/BBC

Kiedy premiera 5. sezonu "Peaky Blinders" i gdzie oglądać pierwszy i kolejne odcinki serialu? Dobra wiadomość dla wszystkich fanów produkcji - długo wyczekiwana nowa seria serialu zadebiutuje jeszcze w drugiej połowie 2019 roku. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy premiera 5. sezonu "Peaky Blinders", można znaleźć poniżej.

"Peaky Blinders" - sezon 5, odcinek 1: kiedy premiera serialu i kolejnych odcinków? Gdzie obejrzeć? Co już wiadomo na temat nowej serii produkcji? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy premiera S05E01 "Peaky Blinders" i gdzie oglądać.

Peaky Blinders, sezon 5 - kiedy premiera S05E01? [DATA]

Informacje na temat tego, kiedy premiera 5. sezonu "Peaky Blinders", szczególnie interesują wiele osób. Mamy dobre wiadomości - oficjalne informacje na ten temat zostały ogłoszone. Nowa seria popularnego serialu zadebiutowała w UK 25 sierpnia, a w Polsce zapowiedziana jest jeszcze na drugą połowę 2019 roku. Premiera "Peaky Blinders 5" odbędzie się w piątek, 4 października. Najnowszy sezon, jak wszystkie poprzednie, będzie składać się z sześciu odcinków, które zatytułowane są następująco: 

  1. Black Tuesday
  2. Black Cats
  3. Strategy
  4. The Loop
  5. The Shock
  6. ?

Peaky Blinders 5 - gdzie oglądać piąty sezon serialu i co wiadomo? [ZWIASTUN]

Wiele osób szuka w sieci także informacji o tym, gdzie obejrzeć 5. sezon "Peaky Blinders". Pierwszy, jak i kolejne odcinki serialu dostępne będą tradycyjnie na platformie Netflix

W 5. sezonie "Peaky Blinders" w rolach głównych ponownie zagrają Cillian Murphy, Helen McCrory, Paul Anderson, Sophie Rundle i Finn Cole. Ponadto zobaczymy także nowe twarze. Wystąpią m.in. Sam Claflin, Anya Taylor-Joy, Brian Gleeson, Neil Maskell i Kate Dickie.

Akcja nowego sezonu "Peaky Blinders" będzie się działa w latach 30. Wśród tematów poruszonych w serialu znajdzie się kryzys gospodarczy, jak również nasilanie się nastrojów faszystowskich w Europie i Wielkiej Brytanii. Wszystko zacznie się od krachu na Wall Street, który miał miejsce w 1929 roku, będącego początkiem Wielkiego Kryzysu. Tommy Shelby pozna Mosleya, charyzmatycznego polityka ze śmiałą wizją dla Wielkiej Brytanii. To, jak odpowie na jego propozycję, będzie miało wpływ nie tylko na przyszłość jego rodziny, ale także całego narodu.

Zwiastun 5. sezonu "Peaky Blinders" zamieszczamy poniżej.

RadioZET.pl/JW