Zamknij

Peaky Blinders, sezon 6 - kiedy premiera nowych odcinków serialu i czy będzie szósta seria?

Jolanta Waligóra
07.10.2019 13:31
Peaky Blinders, sezon 6 - kiedy premiera nowych odcinków serialu i czy będzie szósta seria?
fot. Youtube/Alextvshows

Kiedy 6. sezon "Peaky Blinders" i czy będzie nowa seria? Informacji na temat kolejnych odcinków popularnego serialu szuka wielu jego fanów. Na szczęście pojawiły się oficjalne szczegóły na ten temat. Sprawdzamy, kiedy "Peaky Blinders 6" i czy na pewno powstanie kolejna seria produkcji. 

"Peaky Blinders 6" - kiedy szósty sezon serialu? Czy powstanie kolejna seria produkcji? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 6. sezon "Peaky Blinders" i czy będzie nowa seria. 

Peaky Blinders 6 - czy będzie szósty sezon?

Informacje na temat tego, czy powstanie 6. sezon "Peaky Blinders" i kiedy nowe odcinki produkcji szczególnie interesują wielu fanów popularnego serialu. Dla wszystkich mamy bardzo dobre wiadomości - pojawiły się już oficjalne informacje w tej sprawie. Wiadomo już, że powstanie 6. sezon "Peaky Blinders". 

Przypomnijmy, że piąty sezon popularnego serialu pojawił się na platformie Netflix na początku października 2019 roku. W najnowszym sezonie w rolach głównych ponownie zagrali Cillian Murphy, Helen McCrory, Paul Anderson, Sophie Rundle i Finn Cole. Ponadto zobaczymy także nowe twarze. Wystąpią m.in. Sam Claflin, Anya Taylor-Joy, Brian Gleeson, Neil Maskell i Kate Dickie. 

Peaky Blinders, sezon 5 - kiedy premiera S05E01 i kolejnych odcinków i gdzie obejrzeć serial?

Peaky Blinders, sezon 6 - kiedy nowe odcinki serialu?

Niestety trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Nie wiadomo jeszcze, kiedy 6. sezon "Peaky Blinders" pojawi się na platformie Netflix. Mówi się, że zdjęcia mają rozpocząć się w 2020 roku, a prawdopodobna premiera "Peaky Blinders 6" przypada na 2021 rok. Jeśli tylko informacje te zostaną potwierdzone, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

RadioZET.pl/JW