Zamknij

Pectus: piosenki, Instagram - kim jest gość Wojewódzkiego 1.05.?

Redakcja
30.04.2018 12:17
Pectus: piosenki, Instagram - kim jest gość Wojewódzkiego 1.05.?
fot. screen z youtube/Rafał Gorlicki

Zespół Pectus będzie gościem Kuby Wojewódzkiego. Artyści zasiądą na słynnej kanapie "Króla TVN-u" razem z aktorem i uczestnikiem "Agent Gwiazdy 3", Tomaszem Ciachorowskim. Odcinek z ich udziałem wyemitowany zostanie we wtorek, 1 maja.

Kim jest Pectus - gość "Kuby Wojewódzkiego" 1.05.? Na to pytanie poszukuje odpowiedzi wielu osób. Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat zespołu.

» Tomasz Ciachorowski: agent, wzrost, Instagram - kim jest gość Wojewódzkiego? «

» Wiktoria Gąsiewska: wiek, chłopak - kim jest gość Wojewódzkiego 3.04.? «

Pectus: piosenki, koncerty, Instagram - kim są goście Wojewódzkiego 1.05.?

Pectus to polski zespół pop-rockowy. Utworzony został w 2005 roku w Rzeszowie. Przez blisko 20 lat funkcjonowania zespołu, w jego składzie doszło do wielu zmian. Obecny skład Pectus to: Tomasz Szczepanik (śpiew, gitara akustyczna, fortepian), Mateusz Szczepanik (gitara basowa, akustyczna i chórek), Marek Szczepanik (perkusja, chórek) oraz Maciej Szczepanik (gitara elektryczna i akustyczna, chórek). Wspólna praca braci rozpoczęła się w październiku 2011 roku, a w maju 2012 ukazał się pierwszy utwór zespołu, zagrany i zaśpiewany w powyższym, braterskim składzie. 

Wśród najpopularniejszych piosenek Pectus możemy wymienić m.in. "To, co chciałbym Ci dać", "Jeden moment", "Barcelona", "Szkoła marzeń" czy "Iluzja". Wiele osób zastanawia się także, co oznacza "Pectus". Jak tłumaczą muzycy, nazwa ich zespołu pochodzi z języka łacińskiego i oznacza "siłę woli, hart ducha oraz upór w dążeniu do celu". Zespół aktywny jest także na portalach społecznościowych. Pectus na Instagramie można znaleźć pod nazwą: pectus_official.

Zespół Pectus u Kuby Wojewódzkiego - kiedy i gdzie oglądać?

Zespół Pectus razem z Tomaszem Ciachorowskim, zasiądą na słynnej kanapie już we wtorek, 1 maja. Odcinek z udziałem muzyków wyemitowany zostanie o godzinie 22:30 na antenie TVN. Wszystkie osoby, które nie mogą zjawić się przed telewizorem w tym czasie, mogą obejrzeć "Kubę Wojewódzkiego" online, na internetowej platformie player.pl.

RadioZET.pl/JW