Zamknij

Peszel to...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 125 tys. złotych

Karolina Piotrowska
07.05.2020 16:30
Peszel to...?
fot. Bartosz KRUPA/East News

Peszel to...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 125 tysięcy złotych.

Peszel to...? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 125 tysięcy złotych.

Dycha - pytanie i odpowiedź z "Milionerów" za 2 000 zł

Peszel to...? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Peszel to...?" na początku nie była oczywista dla uczestnika w programie. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. zbiór danych ludzi i zawodów

B. karbowana rura na kable  

C. jednostka przewozowa

D. mięsne danie

Uczestnik nadal nie miał już do wykorzystania kół ratunkowych. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowił zrezygnować z dalszej gry.

Co połączyłby tunel pod Cieśniną Beringa? Odpowiedź i pytanie z "Milionerów"

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

Zagłosuj

Peszel to...?

Liczba głosów:

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Peszel to...? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Peszel to...?", to właśnie B. karbowana rura. Uczestnik wygrał 75 tysięcy złotych i zakończył grę na tym pytaniu.

Peszel to tworzywowa karbowana rura elektroinstalacyjna (systemu Peschla) na kable teletechniczne: elektryczne, telefoniczne, światłowody lub rury sanitarne (wodociągowe, centralnego ogrzewania, kanalizacyjne, itp.). Karby w rurze umożliwiają łatwiejsze tworzenie łuków i jednocześnie pozytywnie wpływają na trwałość mechaniczną osłony.

Lobotomia polegała na przekłuciu się narzędziem... - odpowiedź i pytanie z "Milionerów"

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

Żulienka to warzywa...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 20 tys. złotych

RadioZET.pl/KP