Zamknij

„Pewnego razu… w Hollywood” – wielkimi krokami zbliża się polska premiera filmu. Pojawił się też pierwszy zwiastun

Weronika Domoradzka
22.03.2019 14:01
„Pewnego razu… w Hollywood” – wielkimi krokami zbliża się polska premiera filmu. Pojawił się też pierwszy zwiastun
fot. Materiały prasowe

Najnowszy film Quentina Tarantino, który opowie o złotej erze Hollywood pojawi się w polskich kinach 9 sierpnia. Zobaczcie pierwszy zwiastun

„Pewnego razu… w Hollywood” to 9. i jednocześnie przedostatnia produkcja Quentina Tarantino. Film opowiada o Los Angeles z 1969 roku, gdzie przemysł filmowy ulega znaczącym przemianom. W tym właśnie momencie do Miasta Aniołów powraca gwiazda TV Rick Dalton (w tej roli Leonardo DiCaprio) i jego wieloletni dubler/kaskader Cliff Booth (w tej roli Brad Pitt). Obaj z nieskrywanym zdziwieniem przyglądają się biznesowi, w którym spędzili lata, a który aktualnie z trudem są w stanie rozpoznać. Nie zrażeni jednak zmianami podejmują próbę ponownego wejścia w świat wielkiego filmu. Obaj wynajmują dom w okolicy zamieszkałej przez gwiazdy. Ich sąsiadką zostaje Sharon Tate (w tej roli Margot Robbie ), żona polskiego reżysera Romana Polańskiego (w tej roli Rafał Zawierucha).

W dziewiątym filmie scenarzysty i reżysera Quentina Tarantino zobaczymy niezwykłą obsadę i wiele wątków, które składają się na hołd odchodzącej w przeszłość złotej erze Hollywood. Fani dobrego kina z pewnością nie będą zawiedzeni.

fot2
 
fot3
 
fot4