Zamknij

Piast Gliwice - BATE Borysów: transmisja. Gdzie i o której oglądać mecz eliminacji do Ligi Mistrzów? [GODZINA, DATA, ONLINE, TV]

Paweł Żurek
18.06.2019 16:19
Piast Gliwice - BATE Borysów: transmisja. Gdzie i o której oglądać mecz eliminacji do Ligi Mistrzów? [GODZINA, DATA, ONLINE, TV]
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Piast Gliwice - BATE Borysów będzie pierwszym meczem mistrza Polski 2018/19 w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Przed drużyną prowadzoną przez Waldemara Fornalika niezwykle trudne zadanie - najlepsza białoruska ekipa kilkakrotnie przewyższa najlepszy polski klub jeżeli chodzi o finanse i potencjał sportowy. Gdzie i o której oglądać mecz Piast Gliwice - BATE Borysów? Sprawdzamy najważniejsze informacje dotyczące meczu Ligi Mistrzów.

Piast Gliwice - BATE Borysow to mecz I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. By mistrz Polski awansował do tych rozgrywek trzeba przejść dokładnie 4 fazy eliminacji. Jednak już w pierwszej z nich, najlepsza polska drużyna ostatniego roku musi zmierzyć się z BATE Borysów, klubem, który wielokrotnie występował w fazie grupowej Ligi Mistrzów.  Sprawdzamy najważniejsze informacje o meczu najlepszego polskiego klubu w eliminacjach do Ligi Mistrzów.

  • Gdzie obejrzeć mecz eliminacji do Ligi Mistrzów?
  • Czy będzie transmisja online spotkania Piast Gliwice - BATE BORYSÓW?
  • Jakie są typy bukmacherów na mecz Piast Gliwice - BATE BORYSÓW?
  • Czy są jeszcze bilety na mecz eliminacji do Ligi Mistrzów?

>>  Znamy terminarz ekstraklasy na sezon 2019/2020

Piast Gliwice - BATE Borysów: gdzie będzie transmisja? Gdzie obejrzeć mecz w TV?

Piast Gliwice - BATE Borysów najprawdopodobniej obejrzymy na antenie TVP. Telewizja Polska jednak nie pokazała jeszcze rozkładówki transmisji. Oto, co już wiadomo o spotkaniu Polaków z Włochami: 

  • Data I meczu: 9.07.2019
  • Miejsce rozegrania I meczu eliminacji: Borysów
  • Data II meczu: 16.07.2019
  • Miejsce rozegrania II meczu: Gliwice
  • Godziny rozegrania meczów: nieznane

>>  Ile Piast zarobił na mistrzostwie ekstraklasy?

>>  Ekstraklasa: Piast Gliwice pokonał Lecha i został mistrzem Polski!

Piast Gliwice - BATE Borysów ONLINE

Mecz Piast Gliwice - BATE Borysów w I rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów najprawdopodobniej obejrzymy w TV i online. Jeszcze nie wiadomo czy któryś z nadawców pokaże widzom stream online z tego spotkania. 

Piast Gliwice - BATE Borysów: typy, kursy

Bukmacherzy już na długo przed pierwszym gwizdkiem zapowiadali - BATE Borysów jest zdecydowanym faworytem spotkania. Liczymy jednak na to, że mistrz Polski pokaże się w dwumeczu z dobrej strony i uzyska w nim korzystny wynik. 

>>  Ekstraklasa wypłaciła klubom 155 milionów. Najwięcej dostała Legia

>>  Gala Ekstraklasy: Piast Gliwice zdominował ceremonię [WYNIKI]