Zamknij

Piknik Naukowy 2018 w Warszawie - data, miejsce, bilety

Redakcja
04.06.2018 14:32
Piknik Naukowy 2018 w Warszawie - data, miejsce, bilety
fot. Hubert Czarnocki/REPORTER/EASTNEWS

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników nauki! Piknik Naukowy 2018 w Warszawie odbędzie się już w drugi weekend czerwca. W tym roku przypada już jego 22. edycja. Czego będziemy mogli dowiedzieć się tym razem? Przedstawiamy datę i miejsce nadchodzącego wydarzenia i sprawdzamy ceny biletów na Piknik Naukowy.

Piknik Naukowy 2018 w Warszawie - bilety, data, miejsce. Kiedy i gdzie odbędzie się tegoroczna edycja wydarzenia? Odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań. Przedstawiamy program i najważniejsze informacje.

» Otwarcie mundialu 2018: transmisja online i w TV. Gdzie oglądać ceremonię? «

Gdzie i kiedy Piknik Naukowy 2018 w Warszawie? [DATA, MIEJSCE]

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników nauki! Piknik Naukowy 2018 w Warszawie odbędzie się w drugi weekend miesiąca, a dokładnie w sobotę, 9 czerwca. Rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 11:00, a wydarzenie potrwa do około 20:00. Piknik Naukowy 2018 będzie mieć miejsce na PGE Narodowym w Warszawie (tereny zewnętrzne oraz Galeria PGE Narodowego). 

W tym roku odbędzie się już 22. edycja Pikniku Naukowego 2018 w Warszawie. Tematem tegorocznej edycji jest Ruch. "Przesunięcie, zmiana, translokacja? Od dynamiki cząstek aż po zderzenia gwiazd. Od ruchu na styku neuronów aż po globalne migracje. Świat nigdy nie zamiera w bezruchu. Podobnie nauka nie ustaje w wysiłkach, by ten zmieniający się świat opisać. Dlatego, by zrozumieć zasadę rzeczy, podążymy za naukowcami i zobaczymy, co wprawia mikro- i makrokosmos w ruch." - piszą organizatorzy wydarzenia. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na oficjalnej stronie Pikniku Naukowego 2018: pikniknaukowy.pl.

» Parada Równości w Warszawie 2018 - trasa, data, miejsce [PROGRAM PARADY] «

Piknik Naukowy 2018: Warszawa - BILETY i cena wejściówek

Z uwagi na nadchodzące wydarzenie wiele osób poszukuje informacji także na temat biletów na Piknik Naukowy 2018. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny! Aby wziąć udział w imprezie, wystarczy przyjść i dobrze się bawić.

Zagłosuj

Weźmiesz udział w tegorocznej edycji Pikniku Naukowego w Warszawie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW