Zamknij

Pink w Warszawie 2019 - SUPPORT. Kto wystąpi przed Pink na PGE Narodowym?

Jolanta Waligóra
19.07.2019 12:49
Pink w Warszawie 2019 - SUPPORT. Kto wystąpi przed Pink na PGE Narodowym?
fot. James McCauley/Rex Features/EASTNEWS

Support Pink w Warszawie 2019 jest już znany - na taką informację czekali wszyscy, którzy wybierają się na sobotni koncert wokalistki, który odbędzie się na PGE Narodowym. Przed koncertem Pink na stadionie zagra nie jeden, a aż dwóch artystów. Kto wystąpi? Sprawdzamy wszystkie szczegółowe informacje na temat supportu koncertu Pink w Warszawie 2019.

Koncert Pink w Warszawie 2019 - support. Kto wystąpi przed artystką na PGE Narodowym? Kim są muzycy, którzy zagrają przed wokalistką 20 lipca? Przedstawiamy szczegóły i sprawdzamy informacje o supporcie Pink w Warszawie 2019.

Pink w Warszawie 2019 - SUPPORT: kto zagra na PGE Narodowym?

Wiele osób, które wybierają się na koncert amerykańskiej piosenkarski, szuka w sieci informacji o supporcie Pink w Warszawie 2019. Mamy dobre wiadomości - szczegółowe informacje na ten temat zostały już ogłoszone. Przed koncertem Pink na stadionie zagra nie jeden, a aż dwóch artystów. Wystąpi Vance Joy oraz DJ Kid Cut Up

Pink krytykowana przez internautów. Nowe zdjęcie jej dzieci wywołało burzę w sieci

Przypomnijmy, że koncert amerykańskiej piosenkarski w naszym kraju odbędzie się w ramach światowej trasy koncertowej "Beautiful Trauma World Tour". Muzyczne wydarzenie zaplanowane jest na 20 lipca 2019 roku (sobota) na PGE Narodowym w Warszawie. Lipcowy koncert Pink w Polsce będzie jej drugim występem w naszym kraju. Pierwszy raz artystka wystąpiła u nas w 2004 roku na Open'er Festival w Gdyni. Od tego czasu zdążyła wydać kilka płyt m.in. "I'm Not Dead", "Funhouse", "The Truth About Love" czy "Beautiful Trauma". 

Pink i nowy singiel „Walk Me Home”. Amerykańska gwiazda zapowiada nową płytę

Support Pink - kim są muzycy, którzy wystąpią przed Pink w Warszawie?

Jak już wspominaliśmy powyżej, supportem Pink w Warszawie 2019 będzie dwóch muzyków. Pierwszy z nich, czyli Vance Joy, to australijski piosenkarz indie rockowy i folkowy oraz autor piosenek. Popularność zdobył przede wszystkim dzięki singlowi "Riptide". Ponadto na swoim koncie ma takie utwory jak "Wasted Time", "Mess Is Mine" czy "First Time".

Z kolei DJ Kid Cut Up to amerykański DJ. Poniżej przedstawiamy jeden z jego licznych utworów.

RadioZET.pl/JW