Zamknij

Piosenka z reklamy Samsunga 2020 - co to za utwór, jaki ma tytuł i kto go śpiewa?

19.10.2020 13:45
Piosenka z reklamy Samsunga 2020 - co to za utwór, jaki ma tytuł i kto go śpiewa?
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER / East News

Od października 2020 w telewizji możemy zobaczyć nową reklamę firmy Samsung. Wiele osób zastanawia się, jaki tytuł ma utwór użyty w spocie, w związku z tym poniżej zebraliśmy informacje na ten temat, m.in. jaki tytuł ma piosenka z reklamy Samsunga 2020 i kto ją śpiewa.

Piosenka z reklamy Samsunga 2020 - co to za utwór, jaki ma tytuł i kto go śpiewa? Sprawdzamy informacje dla tych, którzy są ciekawi, z kim została podjęta współpraca w czasie nagrywania spotu i co to jest za piosenka z reklamy Samsunga 2020.

Piosenka z reklamy Samsunga 2020 - jaki ma tytuł?

W związku z nową reklamą firmy Samsung, którą od października 2020 roku można oglądać m.in. w telewizji i w sieci, wśród internautów zaczęły pojawiać się pytania, co to za utwór. Piosenka z reklamy Samsunga to "Dynamite". Poniżej można zobaczyć pełną wersję spotu.

Kto śpiewa piosenkę z reklamy Samsunga i co to za utwór?

Piosenkę z reklamy Samsunga, czyli "Dynamite" wykonuje koreański zespół BTS. Utworu w całości można posłuchać m.in. w serwisie Youtube, gdzie jest dostępny również teledysk. Aktualnie ma on ponad 497 milionów wyświetleń. Zamieszczamy go poniżej.

BTS pobili rekord YouTube'a. Ponad 100 milionów wyświetleń w ciągu doby

BTS: kim jest zespół K-pop z Korei Południowej? [CZŁONKOWIE, KTO JEST KIM, ILE LAT]

BTS to siedmioosobowy boys band z Korei Południowej uformowany w 2013 przez wytwórnię Big Hit Entertainment. W 2017 roku znaleźli się na 5. pozycji listy najbardziej wpływowych osobistości w Korei sporządzonego przez "Forbes", a rok później znaleźli się na szczycie tej listy. Nazwa ich oficjalnego fanklubu to A.R.M.Y (Adorable Representative M.C for Youth).

RadioZET.pl