Zamknij

Piosenki z drugiej ręki - kto wystąpi, kiedy oraz gdzie oglądać online i w TV? [7.07]

Jolanta Waligóra
05.07.2019 14:03
Piosenki z drugiej ręki - kto wystąpi, kiedy oraz gdzie oglądać online i w TV? [7.07]
fot. Karol Makurat/REPORTER/EASTNEWS

"Piosenki z drugiej ręki" to nowy program muzyczny Telewizji Polsat, który będzie można oglądać w niedzielę, 7 lipca. Na scenie pojawią się Youtuberzy m.in. Chwytak, Letni, Chamski Podryw czy Na pełnej, którzy będą parodiować znane i lubiane przeboje. Szczegółowe informacje o "Piosenkach z drugiej ręki" i transmisji online oraz w TV zamieszczamy poniżej.

"Piosenki z drugiej ręki" 2019 - kto wystąpi podczas muzycznego wydarzenia 7 lipca? Kiedy odbędzie się impreza? O której godzinie i gdzie oglądać w TV? Czy przewidziana jest transmisja z koncertu online? Sprawdzamy szczegółowe informacje o "Piosenkach z drugiej ręki".

Piosenki z drugiej ręki - kto wystąpi i o co chodzi w programie? [07.07]

Wiele osób, które nie miały jeszcze okazji obejrzeć nowego programu muzycznego Polsatu, szuka w sieci informacji na temat tego, o co chodzi w "Piosenkach z drugiej ręki" i na czym polega show. Zasady są bardzo proste - Youtuberzy, którzy na co dzień zajmują się parodiowaniem znanych i lubianych przebojów, a następnie umieszczaniem filmików na swoim kanale w serwisie, wystąpią teraz na scenie i zaprezentują swoje kultowe przeróbki. Nie obejdzie się też bez premier, podczas których sprawdzimy, jak w parodiach radzą sobie znani muzycy.

Podczas koncertu "Piosenki z drugiej ręki" 7.07.2019 wystąpią m.in. Letni Chamski Podryw, Na pełnej, Cyber Marian i Chwytak. Ponadto zespół Łobuzy i Sławomir zaprezentują się w premierowych parodiach.

Sarsa, Kamil Bednarek, Modern Talking, PSY, Kraftwerk, Ed Sheeran czy Akcent. Twórcy parodiowali ich przeboje i prezentowali je w internecie, ale nadeszła okazja, aby bawić się przy nich wspólnie z publicznością. Tego jeszcze nie było! Zabrzmi m.in. kultowa „Pomidorowa” (53 miliony wyświetleń), którą wykonuje Letni Chamski Podryw, Cyber Marian zaśpiewa „Das Maluch” (13 milionów wyświetleń) i usłyszymy „Ja jem kebaba” autorstwa Na pełnej (18 milionów wyświetleń) - czytamy na stronie polsat.pl.

Koncert Piosenki z drugiej ręki - gdzie oglądać online i w TV?

Muzyczne wydarzenie "Piosenki z drugiej ręki" wyemitowane zostanie w niedzielę, 7 lipca 2019 roku. Początek o godzinie 20:05 w Telewizji Polsat. Osoby, które o wskazanej porze nie mogą pojawić się przed telewizorami, szukają w sieci informacji o możliwości obejrzenia "Piosenki z drugiej ręki" online. Niestety koncertu nie będzie można obejrzeć w internecie.

RadioZET.pl/JW