Zamknij

Piotr Witwicki - kim jest dziennikarz? [Polsat News, debata, informacje]

Redakcja
12.10.2018 09:40
Piotr Witwicki - kim jest dziennikarz? [Polsat News, debata, informacje]
fot. screen z Instagrama/piotrwitwicki

Piotr Witwicki poprowadzi debatę 14 kandydatów na prezydenta Warszawy. W rolach prowadzących zobaczymy także Edytę Lewandowską oraz Igora Sokołowskiego. Co warto wiedzieć o dziennikarzu Polsat News? Sprawdzamy, kim jest Piotr Witwicki - kariera, osiągnięcia.

Kim jest Piotr Witwicki? Polsat News, debata, kariera oraz inne informacje na temat dziennikarza, który poprowadzi piątkową debatę, można znaleźć w tym artykule.

» Debata Trzaskowski i Jaki - gdzie oglądać, o której, kiedy? [TRANSMISJA] «

Piotr Witwicki poprowadzi debatę kandydatów na prezydenta Warszawy

Piotr Witwicki, razem z Edytą Lewandowską oraz Igorem Sokołowskim, poprowadzi debatę 14 kandydatów na prezydenta Warszawy. Debata składać się będzie z sześciu pytań dla każdego kandydata. Będą oni mieli 45 sekund na odpowiedź oraz 30 sekund na swobodną wypowiedź. Dodatkowo zaplanowane jest także krótkie wystąpienie każdego uczestnika debaty.

Debata odbędzie się w piątek, 12 października o godzinie 20:30. Transmitowana będzie przez trzy stacje newsowe - Polsat News, TVN24, TVP Info. Prowadzący reprezentują każdą ze stacji.

Piotr Witwicki - kim jest dziennikarz? [Polsat News, kariera, informacje]

Piotr Witwicki to polski dziennikarz pochodzący z Włocławka. Obecnie związany jest z Polsat News. Piotr Witwicki pracuje tam od początku istnienia stacji, czyli od 2008 roku. Prowadzi tam m.in. program "Graffiti". Wcześniej pracował w TVN24 oraz TVP. Jest współtwórcą portalu 300polityka.pl, autorem politycznych wywiadów w weekendowym wydaniu "Plus Minus" dziennika "Rzeczpospolita". W 2015 roku ukazała się debiutancka powieść Piotra Witwickiego "Petarda".

"Reporter Polsat News. Filozof tylko z wykształcenia. Muzyczny maniak, miłośnik Bałkanów i książek Wiktora Pielewina. Fan filmu „Fighter”. Wielokrotnie, choć bezskutecznie, próbował uwolnić się od polityki." - czytamy w opisie Piotra Witwickiego na portalu 300.polityka.pl

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW