Zamknij

Co ma pistol? Milionerzy - odpowiedź na pytanie za 40 tysięcy złotych

16.06.2020 16:11
Pistolet ma uchwyt umożliwiający strzelanie z ręki na bliskie odległości. A co ma pistol? [MILIONERZY]
fot. Bartosz KRUPA / East News

Pistolet ma uchwyt umożliwiający strzelanie z ręki na bliskie odległości. A co ma pistol? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 40 tys. złotych.

Pistolet ma uchwyt umożliwiający strzelanie z ręki na bliskie odległości. A co ma pistol? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 40 tys. złotych.

Pistolet ma uchwyt umożliwiający strzelanie z ręki na bliskie odległości. A co ma pistol? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Pistolet ma uchwyt umożliwiający strzelanie z ręki na bliskie odległości. A co ma pistol?" na początku nie była oczywista dla uczestnika w programie. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. obrotowy bęben

B. sześć komór

C. awers i rewers

D. pojemnik na farbę

Uczestnik nadal miał do wykorzystania jeszcze 1 koło ratunkowe. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowił jednak zaryzykować i ostatecznie zaznaczył odpowiedź D.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Pistolet ma uchwyt umożliwiający strzelanie z ręki na bliskie odległości. A co ma pistol? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Pistolet ma uchwyt umożliwiający strzelanie z ręki na bliskie odległości. A co ma pistol?", to C. Uczestnik wygrał gwarantowany 1 tys. złotych i zakończył grę.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl