Zamknij

"Plagi Breslau" Showmax - kiedy premiera filmu online, jaka cena za dostęp?

Redakcja
14.12.2018 11:40
"Plagi Breslau" Showmax - kiedy premiera i gdzie oglądać online?
fot. Youtube/Patryk Vega

Kiedy "Plagi Breslau" na Showmax? Premiera filmu zapowiedziana jest na grudzień 2018. To właśnie w tym miesiącu nowy film Patryka Vegi pojawi się na platformie. Szczegółowe informacje na temat "Plagi Breslau" online, ceny za dostęp oraz możliwości obejrzenia filmu w kinach, zamieszczamy poniżej. 

"Plagi Breslau" na Showmax - kiedy premiera filmu Patryka Vegi? Gdzie obejrzeć online? Czy film "Plagi Breslau" będzie w kinach? Odpowiadamy na często pojawiające się pytania i sprawdzamy najważniejsze informacje.

» "Kler" Showmax - kiedy cały film "Kler" na Showmax, jaka cena za dostęp? «

"Plagi Breslau" Showmax - kiedy premiera i gdzie obejrzeć online?

Kiedy premiera "Plagi Breslau" na Showmax? Nowy film Patryka Vegi trafi na platformę w piątek, 14 grudnia 2018 roku. Showmax będzie jedyną stroną, na której będzie można obejrzeć legalnie "Plagi Breslau" online. W internecie nie znajdziemy żadnego innego legalnego źródła. Wszyscy, którzy chcą obejrzeć produkcję, muszą jednak się pospieszyć. Showmax wraz z końcem stycznia 2019 znika z Polski. 

"31 stycznia 2019 r. Showmax wycofuje się z Polski, a usługa przestanie być dostępna. Jest to następstwem strategicznej wizji właściciela Showmax – Naspers Group, o wycofaniu się z działalności w sektorze rozrywki wideo prowadzonej w ramach MultiChoiceGroup, do której włączony został Showmax." - czytamy w oficjalnym komunikacie, wydanym przez Magdalenę Marzec, communications managera Showmax w Polsce.

Przypominamy, że za obejrzeniu filmu na wspomnianej powyżej platformie trzeba będzie jednak zapłacić. Cena za miesięczną subskrypcję Showmaxa wynosi 19,90 zł. Dodatkowo przez pierwsze dwa tygodnie można korzystać z platformy za darmo. Do konta można przypisać pięć urządzeń, jednak równocześnie można oglądać film lub serial na dwóch z nich. 

"Plagi Breslau" - czy film będzie w kinach?

Kiedy "Plagi Breslau" w kinach? Informacji na ten temat, z uwagi na zbliżającą się premierę, szuka wiele osób. Film Patryka Vegi będziemy mogli obejrzeć jedynie w internecie na platformie Showmax. Produkcja nie będzie wyświetlana w kinach.

» Kobiety Mafii 2 - premiera, obsada, zwiastun, opis fabuły [INFORMACJE] «

O czym jest "Plagi Breslau"? Opis filmu na Filmwebie brzmi następująco: Współczesny Wrocław. Codziennie o tej samej porze nieznany sprawca dokonuje brutalnych morderstw. Helena Ruś (Małgorzata Kożuchowska), policjantka z tutejszego komisariatu, podejrzewa, że za zabójstwami stoi jedna osoba. Tymczasem policyjny partner Heleny, Bronson (Tomasz Oświeciński) podczas jednej z interwencji zostaje poważnie ranny. Kobieta postanawia złapać mordercę. Pomaga jej w tym, oddelegowana specjalnie do tego zadania profilerki CBŚP, Iwony Bogackiej (Daria Widawska). Podczas śledztwa tropy prowadzą do XVIII-wiecznej historii miasta. Mundurowe za wszelką cenę chcą powstrzymać rozwój kolejnych zbrodni.

RadioZET.pl/JW