Zamknij

Planeta Singli 2 - kiedy premiera nowej części filmu? [OBSADA, ZWIASTUN]

Redakcja
06.08.2018 11:36
Planeta Singli 2 - kiedy premiera nowej części filmu? [OBSADA, ZWIASTUN]
fot. screen z youtube/KinoSwiatPL

Kiedy premiera "Planeta Singli 2"? Data jest już znana! Film trafi do kin na jesień 2018 roku. W rolach głównych ponownie będziemy mogli oglądać Macieja Stuhra, który wcieli się w Tomka Wilczyńskiego oraz Agnieszkę Więdłochę, która zagra Anię Kwiatkowską. Sprawdzamy dokładną datę premiery komedii romantycznej, obsadę i przedstawiamy pierwszy zwiastun "Planeta Singli 2".

"Planeta Singli 2" - premiera, obsada, zwiastun. Kiedy film trafi do kin, kto zagra i o czym będzie kolejna część komedii? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje i odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań.

» Kler: premiera, zwiastun, obsada. O czym będzie film Smarzowskiego? «

"Planeta Singli 2" - PREMIERA i obsada nowej części filmu

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich osób, które już nie mogą doczekać się premiery "Planeta Singli 2" - kolejnej części komedii romantycznej, która podbiła serca tysięcy Polaków. Film trafi do kin na jesień 2018 roku! Premiera zapowiedziana jest na 9 listopada (piątek).

W rolach głównych ponownie będziemy mogli oglądać Macieja Stuhra, który wcieli się w Tomka Wilczyńskiego oraz Agnieszkę Więdłochę, która zagra Anię Kwiatkowską. Ponadto w obsadzie "Planeta Singli 2" zobaczymy m.in.: Piotra Głowackiego (Marcel), Weroniką Książkiewicz (Ola), Tomasza Karolaka (Bogdan), Joannę Jarmołowicz (Zośka), Danutę Stenkę (matka Ani).

Film "Planeta Singli 2". Co wydarzy się w kolejnej części?

"Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki." - brzmi oficjalny opis dystrybutora kino. Poniżej znajdziecie pierwszy zwiastun "Planeta Singli 2".

RadioZET.pl/JW