Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Planeta Singli 3 - kiedy premiera kolejnej części? [ZWIASTUN, DATA]

10.11.2018 13:58
xxx zet

Data premiery "Planety Singli 3" nie jest niespodzianką dla tych, którzy już obejrzeli drugą część filmu. Pod sam koniec producenci przygotowali niespodziankę i widzowie w kinach mogli zobaczyć już także zwiastun "Planety Singli 3".

Planeta Singli 3 - kiedy premiera kolejnej części? [ZWIASTUN, DATA] fot. VIPHOTO/East News

"Planeta Singli 3" - kiedy premiera? Data i zwiastun filmu zostały ujawnione przez producentów pod koniec drugiej części. Widzowie, którzy wybrali się do kin już poznali szczegóły dotyczące kontynuacji, a w poniższym artykule zbieramy wszystkie te informacje.

» BrzydUla 2 - kiedy nowy sezon serialu? [PREMIERA, OBSADA, FABUŁA] «

Planeta Singli 3 - PREMIERA: kiedy film wejdzie do kin? [DATA]

Premiera "Planety Singli 3" odbędzie się już na początku 2019 roku! Kontynuacja filmu pojawi się w kinach na Walentynki, a dokładniej w piątek, 8 lutego. 

ZWIASTUN Planety Singli 3 - gdzie obejrzeć i o czym będzie film?

W sieci nie jest jeszcze dostępny oficjalny zwiastun "Planety Singli 3". Jak już jednak wspomnieliśmy, widzowie, którzy wybrali się do kin na drugą część filmu, mogli go już w całości obejrzeć. Dzięki temu wiemy już, o czym będzie kontynuacja Planety Singli - Ania (Agnieszka Więdłocha) i Tomek (Maciej Stuhr) wezmą ślub! Wesele odbędzie się na wsi u rodziny Tomka, który przedstawi ją swojej narzeczonej. To właśnie tutaj poznamy jego nietypowych rodziców i innych członków rodziny. W obsadzie pojawi się także Borys Szyc, który zagra brata Tomka oraz Bogusław Linda, który wcieli się w ojca. Gdy tylko zwiastun pojawi się w sieci, umieścimy go w tym artykule.

Zagłosuj

Czy czekasz na premierę "Planety Singli 3"?

RadioZET.pl/KP

Oceń
Tagi