Zamknij

Planeta singli, Kopciuszek, Cast Away, World of Dance - program TV na 2.11

Redakcja
02.11.2018 09:47
Planeta singli, Kopciuszek, Cast Away, World of Dance - program TV na 2.11
fot. PIXABAY

Jaki program telewizyjny na piątek, 2 listopada 2018? Dzisiaj w TV będzie można obejrzeć m.in. takie filmy i seriale jak "Planeta singli", "Kopciuszek. W rytmie miłości", "Cast Away: poza światem", "World of Dance", "Max" czy "Rodzinka.pl". O której godzinie i na jakim kanale? Sprawdzamy program telewizyjny na 2.11.

"Planeta singli", "Kopciuszek. W rytmie miłości", "Cast Away: poza światem", "World of Dance", "Max", "Rodzinka.pl" - program telewizyjny na dziś. Co obejrzeć w piątek, 2 listopada 2018? Przedstawiamy hity dnia.

Program telewizyjny na 2.11 - co obejrzeć w piątek w TV? ["World of Dance", Max"]

W programie TV na 2 listopada znalazło się wiele hitowych filmów i popularnych seriali. Na kanale TVP 1 w piątek o 20:35 będzie można obejrzeć "The Wall. Wygraj marzenia". Z kolei o 21:30 wyemitowany zostanie film przygodowy "Max". Jak czytamy w jego opisie na portalu Filmweb, po powrocie z misji, pies służący pomocą żołnierzom w Afganistanie zostaje zaadoptowany przez rodzinę swojego tresera. 

Dzisiaj w TV na TVP 2 o 20:10 kolejny odcinek popularnego serialu "Barwy szczęścia". Zaraz po nim wyemitowany zostanie nowy epizod "O mnie się nie martw". W programie telewizyjnym na piątek ponadto "Rodzinka.pl" (21:45) oraz thriller "Na granicy" (22:20).

"Ojciec i dwaj synowie przyjeżdżają w Bieszczady. Pewnego dnia w odciętej od cywilizacji górskiej chacie pojawia się tajemniczy nieznajomy, który wciąga bohaterów w przestępczy świat pogranicza." - czytamy w opisie fabuły na portalu Telemagazyn.pl.

2 listopada 2018 w Telewizji Polsat będzie można obejrzeć kolejny odcinek "World of Dance" (20:05), "The Story of My Life. Historia naszego życia" (22:05) oraz film biograficzny "127 godzin" (23:05).

"Planeta singli", "Kopciuszek", "Cast Away" - program TV na piątek

Niewątpliwym hitem dnia w programie telewizyjnym na piątek 2 listopada jest film "Planeta singli". Opis na portalu Telemagazyn brzmi następująco - Romantyczka Ania bierze udział w programie, który ma na celu ukazanie prawdziwego oblicza mężczyzn flirtujących w Internecie. Show jest hitem. Do czasu, gdy kobieta spotyka idealnego partnera. "Planeta singli" będzie można obejrzeć na kanale TVN o godzinie 20:00.

Przypominamy, że premiera "Planeta singli 2" zapowiedziana jest na piątek, 9 listopada br. W rolach głównych ponownie będziemy mogli oglądać Macieja Stuhra, który wcieli się w Tomka Wilczyńskiego oraz Agnieszkę Więdłochę, która zagra Anię Kwiatkowską. Ponadto w obsadzie "Planeta Singli 2" zobaczymy m.in.: Piotra Głowackiego (Marcel), Weroniką Książkiewicz (Ola), Tomasza Karolaka (Bogdan), Joannę Jarmołowicz (Zośka), Danutę Stenkę (matka Ani). Więcej szczegółowych informacji można znaleźć w poniższym linku.

» Planeta Singli 2 - kiedy premiera nowej części filmu? [OBSADA, ZWIASTUN] «

Z kolei w programie TV na 2 listopada w TVN 7 o 20:00 "Kopciuszek. W rytmie miłości", a o 21:50 "Cast Away: poza światem".

RadioZET.pl/JW