Zamknij

Planszówki na PGE Narodowym 2018 - atrakcje, data, informacje

Redakcja
12.10.2018 15:06
Planszówki na PGE Narodowym 2018 - atrakcje, wolontariat, data
fot. MAREK ZAJDLER/East News

Planszówki na PGE Narodowym 2018 to wielkie święto fanów gier. Impreza za każdym razem cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Uczestnicy imprezą będą mieli szansę m.in. zagrać w wiele gier planszowych, nie tylko w te najbardziej znane. Sprawdzamy szczegóły dotyczące wydarzenia, a także informacje o atrakcjach, które pojawią się na miejscu.

Planszówki na PGE Narodowym 2018 - data, atrakcje, informacje. Poniżej zebraliśmy wszystkie najważniejsze szczegóły dotyczące wydarzenia, które odbędzie się w Warszawie już na początku grudnia.

Planszówki na PGE Narodowym 2018 - data, informacje

Wyjątkowe wydarzenie w Warszawie dla fanów gier planszowych odbędzie się już na początku grudnia! W planszówki na PGE Narodowym w 2018 roku będzie można zagrać w pierwszą sobotę miesiąca, czyli dokładnie 1 grudnia w godzinach 10.00 - 18.00. Oprócz możliwości zakupienia produktów na stoiskach wydawców, uczestnicy będą mieli możliwość zagrać w wiele gier planszowych - od tych najbardziej znanych, po niszowe tytuły. Wstęp na wydarzenie jest darmowy i nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Organizatorzy zapraszają zarówno tych najmłodszych graczy, jak również starszych fanów gier planszowych.

Atrakcje - Planszówki na Stadionie Narodowym 2018

W tej chwili nie ma jeszcze zbyt wielu informacji na temat atrakcji, które pojawią się na wydarzeniu. Planszówki na PGE Narodowym 2018 to świetna okazja, aby przetestować na żywo wybrane przez nas gry i sprawdzenie, czy warto je kupić. Gdy tylko pojawią się szczegóły i lista atrakcji, będziemy aktualizować ten artykuł.

W ubiegłym roku przestrzeń, gdzie będzie odbywały się "Planszówki na PGE Narodowym", została podzielona na kilka stref, m.in. dla graczy dorosłych, dla najmłodszych dzieci i ich rodziców. Dostępne były także sale do grania z wypożyczalnią gier, sale turniejowe oraz sektor sprzedażowy. Nie wiadomo jeszcze, jaka formuła wydarzenia pojawi się w tym roku.

RadioZET.pl/KP